2752
2734

کسی هست بدونه؟

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
رسم چی شون؟

کلا مثلا مراسمات رو سنگین میگیرن؟هدیه به عروس؟

بعد مرداشون چطورین بنظرتون

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یکم بیشتر توضیح بده راجب سوالت

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟********  "زن "در زبان کُردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده نه خانم است نه زنیکه نه ضعیفه نه زن *او را «آفرت» مینامند به معنای آفریننده، اینو بخاطر یه موضوعی گذاشتم ک هیچوقت از یادم نره...
خودت کجایی اول بگو

تبریز

کلا مثلا مراسمات رو سنگین میگیرن؟هدیه به عروس؟ بعد مرداشون چطورین بنظرتون

مرداشون ک خوبن خانواده دوستن

هدیه به عروس اکثر طلاس

سنگین منظورت حجابه که نه قاطی هم هست مراسم شون

دارم نزدیک میشم به آینده ای که قراره خودم بسازمش👩‍⚕️
یکم بیشتر توضیح بده راجب سوالت

ببین مثلا ما خانواده ما عید قربان عید نوروز و.. زیاد هدیه میبرن هم برای خانواده عروس هم خود عروس حتما هم باید طلا باشه بعد حجاب اینا متوسط هستیم عروسی ها مختلط نیست میخوام ببینم اونا چطورین طلا زیاد میگیرن؟

کلا مثلا مراسمات رو سنگین میگیرن؟هدیه به عروس؟ بعد مرداشون چطورین بنظرتون

عشق و عاشقیه؟

من کوردم رسم خاصی ندارن جهاز نصف نصفه طلا خوب میگیرن ولی توقع جهاز خوبم دارن 

مردهاشونم خوب تو میخای با ی نفر ازدواج کنی خودت باید بشناسیش 

ولی در کل به روز هستن اعتقادی به حجاب ندارن 

ببین مثلا ما خانواده ما عید قربان عید نوروز و.. زیاد هدیه میبرن هم برای خانواده عروس هم خود عروس حتم ...

زیاد مکان تفریحی هم ندارن تبریز خیلی بهتره

مرداشون ک خوبن خانواده دوستن هدیه به عروس اکثر طلاس سنگین منظورت حجابه که نه قاطی هم هست مراسم شون

حجاب اینا برای مرداشون اونقدر مهم نیست نه؟چون من آدم مذهبی نیستم.بعد طلا سنگین میدن؟خانواده دوماد به دوماد کمک میکنن؟جهیزیه رو چطوری میگیرن کلشو باید خانواده عروس بده؟

حجاب اینا برای مرداشون اونقدر مهم نیست نه؟چون من آدم مذهبی نیستم.بعد طلا سنگین میدن؟خانواده دوماد به ...

نصف نصفه جهزیه

نه براشون مهم نیس با نامحرمم صمیمی هستن😂