2752
2734

دوستام که میان خونم یا حتی اقوام خودم و شوهرم همه میگن زن ذلیل ولی من دوست ندارم به همسرم همچین واژه منفی رو بگن 

چون تو تمام کارهای خونه تقریبا بیشترش خودش انجام میده در هفته چهار پنج بار از بیرون شام سفارش میده و کارهای شخصیش مثل اتو کردن و شستن لباس وظرف هم خودش انجام میده هر چی میگم هوس کردم می‌ره برام میخره هر جا بگم نمیره اونم نمیره یبار شوهر خاله شوهرم سر همین موضوع جنگ به پا کرد که فلانی زن ذلیل باید زنش رو بزنه که آنقدر پررو منم فحشش دادم  به تو مربوط نیست دیگه چند وقت ناراحت بود ولی مادرشوهرم زن خوبیه تو اخلاق به شوهر خواهرش گفت دخالت نکنه شاید بچم اینجوری خوشه ولی خواهر شوهر حسودم همیشه با خاله اش میشینن پشتم حرف میزنند شوهرم اصلا بهشون نگفته و نمیگه که تو خونه کار انجام میده نمیدونم شوهر خاله مزخرفش برا چی گفته اینو

واقعا چرا باید یه مرد حتما دیکتاتور باشه تا بقیه بگن آفرین خوبی چرا وقتی میبینن دو نفر باهم هر جور حالا خوش هستند حسادت میکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول كه خاك تو سر شوهر خاله احمق

بگو برو گمشووووو عوضي تو خوبي

دوم باريكلا به كادرشوهرت

سوم زن ذليل به كسي ميگن كه مرده با زور زنش انجام ميده نه با خواست خودش. مشخصه شوهر شما با خواست خودش امجام ميده

ولي من خودم به شخصه دوست ندارم مرد كار خونه انجام بده

🫠
بگن رفت امدت قطع كن مهم اينه همسرت دوست داره

اره الان خیلی کم کردم ولی واقعا دوست ندارم شوهرم غرورش خرد بشه چون باسواد و فهمیده هست زندگیشون دوست داره اینجوریه نمیدونم چرا ملت ما هنوز باور دارن که مرد باید دیکتاتور باشه