2733
2734

یه مقدار سرمایه هست ینی بابام گرفته،  یه شغلیه که دست خودمه ینی یه چیز تو مایه های یه تولیدی کوچیکه... من 3،4 سال موندم پشت ، امسال هم کنکور دادم اگر قبول شدم که هیچ اگه نشدم به نظرتون بازم بخونم یا دیپلمه باقی بمونم برم این شغلو راه بندازم...
حقیقتش اینکه دیپلم بمونم خیلی آزار دهندس هیچوقت فکرشو نمیکردم! من واسه هدفای بزرگی پشت موندم ولی نشد.. البته هنوز امید دارم واسه امسال که دادم..

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

میشه هردو باهم باشه ها،دانشگاه خیلی وقتتو‌نمیگیره که

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

برو کار کن

خیلی هم دوست داری درس بخونی در کنار کار برو آزاد 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

وا! این که چیز سختی نیست که اینهمه سال پشت کنکور موندی

اگه به  اون کار علاقه داری، مشغول به کار شو و همزمان برو دانشگاه آزاد یا پیام نور یه مدرک هم بگیر. بدون کنکور هم برای کارشناسی قبول میکنن

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
اسی چه کاریه میشه بدونم؟ 

راستش یه طوریه ک میترسم شناسایی شم با مشخصاتی هم ک از خودم گفتم ببخشید ❤️

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

بنظرم اون کار که درامدشم برا ی دختر مجرد اونم اول راه بیست تومن واقعا خوبه + دانشگاه آزاد ی رشته که فقط ی مدرکی بگیرم ( طبق گفته خودت که میگی دوست نداری دیپلم بمونی)

وگرنه رشته های بالاتر تایمی برای سرکار نمی‌مونه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
وا! این که چیز سختی نیست که اینهمه سال پشت کنکور موندی اگه به  اون کار علاقه داری، مشغول به کا ...

نه آخه یا اون رشته هایی که دوس داشتمو میرفتم یا هم الکی دیگه واسه چی برم بعد این همه سال واسه رشته الکی.. نمیذارن هم خانوادم برم رشته الکی و این دانشگاها میگفتم آینده دار باشه

برو کار کن خیلی هم دوست داری درس بخونی در کنار کار برو آزاد 

نمیذارن آزاد اینا برم