2733
2734

کار آزاد حقوق ۱۵تومن 

کار دولتی ۲۰ 

کار آزاد فیشیال 

دولتی کارمند دانشگاه 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودم کارمند دولتم ولی میگم کسی که سرمایه دار و کار خودش داره

آخه دولتی خیلی با کلاس تره 😐

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

شغل ازاد ی ادم اجتماعی به اصطلاح عامیانه زبون باز و زبر و زرنگ میخواد وگرنه رشدی نداره

اگه درون گرایید قطعا دولتی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
شغل ازاد ی ادم اجتماعی به اصطلاح عامیانه زبون باز و زبر و زرنگ میخواد وگرنه رشدی نداره اگه درون گرا ...

اره دقیقا 

شغل دولتی بهتره برای خانوم 

مهندس دیدم تو زندگیش ی کتاب غیرمرتبط با رشته تحصیلیش نخونده

ی مسافرت داخلی درست نرفته چه برسه ب خارج ایران

اداب معاشرت صفر

ادمی هم هست شغلش ازاده ولی اهل مطالعس و به روزه

مسافرت میره

هدف داره تو زندگیش

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
مهندس دیدم تو زندگیش ی کتاب غیرمرتبط با رشته تحصیلیش نخونده ی مسافرت داخلی درست نرفته چه برسه ب خار ...

اره عزیزم می‌دونم 

الان یکی نوشت کار آزاد خیلی زبون میخواد من باهاش موافقم 

اکثر کسایی که خودشون از صفر شروع کردن و کار آزاد دارن اکثرا آدمای با شعور و سختی کشیده ای هستن ولی درامد تو کار آزاد خیلی سخته تا بخواد دستت راه بیوفته 

ولی باز دولتی حداقل هر ماه حقوق خودش رو داره