2752
2734
عنوان

حس میکنم دارم میمیرم....

107 بازدید | 15 پست

بابت نفس تنگیم رفتم پزشک عمومی چک کرد وکلی سوال پرسید که سابقه مشکل قلبی اینا ندارین گفتم نه نبضم و صدای قلبمو گوش داد و فشارم رو گرفت،بعد برام نوشت که از نظر مشکل قلبی مورد تایید پزشک عمومی نبود،الان نوبت گرفتم برای پزشک متخصص قلب و عروق، گاهی احساس گرفتگی اطراف سینه ی چپم دارم البته وقتایی که پریود هستم اینطوره و احساس نبض و لرزش توی سینه ام دارم نمیدونم قلبمه یا نه اگه قلبم نیست چرا دکتر عمومی اینطوری گفت وای اصلا تا فردا از استرس دیوونه میشم کسی مثل من هست توی پریودی اینطوری بشه؟

در خیالم خیالی جز خیال تو پرسه نمی زند خیالِ نابِ من!🌸😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من پارسال احساس خفگی می‌کردم طوری که نشسته می‌خوابیدم ، یعنی نمی‌تونستم بخوابم. چند تا دکتر رفتم هیچ کدومشون می‌تونستن تشخیص بدن چمه؟!

بعضیا می‌گفتن قلبته ، یکی می‌گفت تو گلوت چیزی نیس و احساس ترس داری!! اما خودم احساس خفگی می‌کردم.

تا اینکه گایافنزین گرفتم و هر ۶ ساعت یه قاشق خوردم و بعد از دو هفته حالم خوب شد.

البته من پسرما ☺️. می‌دونم الان چه حالی داری و عذاب می‌کشی. امیدوارم حالت خوب شه.

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
من پارسال احساس خفگی می‌کردم طوری که نشسته می‌خوابیدم ، یعنی نمی‌تونستم بخوابم. چند تا دکتر رفتم هیچ ...

احتمالا پنیک میشدین منم تجربه پنیک دارم و گاهی حس میکنم پنیک میشم اما اینکه امروز پزشک عمومی اینطوری درباره قلبم نظر داد خیلی من رو ترسوند

درد و اینا نداری؟ سرگیجه یا افت فشار

نه دردم مداوم نیست یعنی گاهی یهو درد میگیره ولی شدید نیست کسری از ثانیه اونم اطراف سینه ام مثل بالای سینه یا زیر بغل

نه دردم مداوم نیست یعنی گاهی یهو درد میگیره ولی شدید نیست کسری از ثانیه اونم اطراف سینه ام مثل بالای ...

من گاهی همراه تنگی نفس افت فشار هم دارم

حالا برو دکتر انشاالله که چیزی نیست به خودت استرس نده عزیزم🩷🫂

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
من گاهی همراه تنگی نفس افت فشار هم دارم حالا برو دکتر انشاالله که چیزی نیست به خودت استرس نده عزیزم ...

موقع پریود اینطوری میشی؟خیلی نگرانم فکرم به چیزای بد میره

احتمالا پنیک میشدین منم تجربه پنیک دارم و گاهی حس میکنم پنیک میشم اما اینکه امروز پزشک عمومی اینطوری ...

نه ! من واقعا مشکل داشتم. حالا برا شما هم چیزی نیست ایشالا ، نترسید 🙏☺️

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...