2733
2734
عنوان

بهش راستشو بگم ؟

139 بازدید | 22 پست

با اقایی ی مدتی هستم و درحال نامزد هستیم که خیلی دوسش دارم عاشقشم اونم عاشقمه از اوایل بهش گفتم قبل شما با شخصی بودم و بعد دو سال گفتم رابطه داشتم با اون اقا و گفت دیگه نمیتونه با من باشه و من بهش دروغ گفتم دوسم داشت می‌گفت نمیتونم کنار بیام ولی من بعدش گفتم دروغ گفتم حرفایی ک زدم بهم گفت تو دروغگویی و گفتم دیگه باهم نباشیم گفت نمیتونم بدون تو  ، بنظرتون مجدد بهش بگم با اقا تو رابطه بودم یا نه؟ ما عشقمون خیلی زیاده نمیخوام دروغ بگم احساس عذاب وجدان میکنم اگه نگم ولی بگم احتمال از دست دادنش زیاده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خود در گیری داری 

گذشته فراموش شده چرا میخوای زندگی تو تلخ کنی وا

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
نمیدونم احساس میکنم راجبم حقیقت نمیدونه 

خب ندونه :/

قرار نیست بفهمه ، توام قرار نیست از گذشتش سر در بیاری

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
حالی نشدم

ببخشید خیلی بد توضیح دادم ، با اقایی دو سال هست هستم و قبلش با شخصی بودم ک رابطه داشتم و به این اقا فقط گفته بودم باهاش دوست بودم و الان بهش گفتم رابطه داشتم و این اقا میگه دیگه نمیخوامت چون رابطه داشتی باهاش ولی من نتونستم تحمل کنم دیگه باهام نباشه و بهش گفتم الکی گفتم باهاش رابطه نداشتم گفت تو دروغگویی دیگه نمیخوامت گفتم مطمئن هسی گفت نمیتونم ولت کنم میخوامت ولی تا عمر داری میکوبم تو سرت منم گفتم ب جان تو دروغ گفتم اون یک مقداری اروم گرفته بنظرت دیگه بهش حقیقت رو نگم که بگم راست بوده ؟

خب ندونه :/ قرار نیست بفهمه ، توام قرار نیست از گذشتش سر در بیاری

خب این اقا اگه بدونه واقعیت داره راضی نیست باهام باشه اگه . پنهان کنم اون دنیا باید جواب بدم چون این آقا عاشقمه و دوست نداره دومین فرد زندگیم باشه