2733
2734
عنوان

کسایی که حیوون خانگی دارن

66 بازدید | 11 پست

گریه یا هاپو

یا پرنده

بخرم؟

خوبه؟

دلم میخاد داشته باشم بغلش کنم فیشارش بدم

عروس هلندی یا کاسکو یا هرچی

چی بخرم

هاپو و گربه مامانم نمیذاره بگیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از بین پرنده ها از نظرم عروس هلندی بهتره... خودم داشتم یه مدت، ولی خب نمیشه فشارش بدی🗿🤏🏿

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
2731

ولی پرنده رو نمیشه فشارش بدی ها

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
راحته نگه داشتنش؟

اره... آموزشش یکم زمان میبرن فقط

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
خوبه؟؟؟؟؟کثیف‌میکنه خونرو؟

باید براش جا درست کنی

جای دسشوییشو میشناسه

سیم شارژر و اینا رو نباید دسترسش بذاری میجوعه 😂

در کل خیلی شیرینه

و اینکه صدا ندارن

بابای من رو صدا حساسه از اون نظر اوکیه

زیاد لیس میزنن دست آدمو 😅

ولی خب زبونش کوچیک