2733
2734
عنوان

📌کاش💔مادری بود...

297 بازدید | 28 پست

که میگف ب موهات برس چرا انقد ریزش دار

برو. دکتر چکاب برو واسه سرگیجت چرا رنگت پردیده چرا ساکتی چرا تو خودتی چه خبر؟ شوهرت خوبه باهات؟ بیا یکم. مددر دختری صحبت کنیم، بگه دیگه چی بگم دختر خودم... 

شاید بگن مگه چیه ماکه داریم چیشد ما که میگیم چیشد

ولی همین حسرتا بزرگ میشه انقد که مغزتو. خواب مکنه میشه زخم معده میشه سردرد میشه افسردگی

این که میگن بچه ازپدر یتیم میشه اشتباهه

🟥بچه از مادر یتیم میشه

کااش.. بودی💔😞

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
کاش مادر بود 💔

امان از این کاش😞

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خیلی حس تنهای میکنم 😔

منم

خستم الان لازم بود باشه کللییی حرف دارم گریه دارم 

منم همینم خدا رحمت کنه مادرتون رو و به شما صبر بده ....

منم دلم برای یه چایی خوردن باهاش تنگ شده دلم می خواست مهمونش می شدم بدام چایی می ریخت گاهی خیالبافی شو می کنم و به خودم میگم من که همین دیروز اونجا بودم خونه ی مادرم .... باید راحتش بذارم .... 

غصه اشو نخور حس ات می کنه و چون مادره و کاری از دستش بر نمیاد دلتنگ ات میشه ....

بذار در آرامش باشه ... اینا تا زنده بودن موهاشون با سختی های بچه داری و زندگی سفید شد و فرسوده شدن ..... دیگه هر چی زحمت کشیدن بسه بذار استراحت کنن و در آرامش باشن 

خدا بیامرزتش عزیزم خیلی سخته

ولی سخت تر از اون داششتن مادری هس ک حاضر نیس روی دخترشو ببینه ، زنده هست ولی با مردهدفرقی نداره

منی ک دیشب با قربان صدقه رفتن مادرشوهرم برای همسرم ، برای بار اول حسودی کردم

ک چی میشد منم مادر با عاطفه ای داشتم ک اینطور دوسم داشت حالمو میپرسید ، من برا ش مهم بودم💔

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
منم مثل شمام  گاهی میگم کاش داشتم مادری که باهاش درد دل کنم  کاش داشتم پدری که از اخلاقا ...

من دارم عزیزم زندس ولی 12ساله ندیدمش

نه خبری گرفته نمیشه  هیچی

حدارحمت کنه مادرتوگلم

منم همینم خدا رحمت کنه مادرتون رو و به شما صبر بده .... منم دلم برای یه چایی خوردن باهاش تنگ شده دل ...

قربونت بشم عزیزم 

مادر شمارم رحمتکنه 

من مادرم زندس ولی نمیخواد ببینتم

خدا بیامرزتش عزیزم خیلی سخته ولی سخت تر از اون داششتن مادری هس ک حاضر نیس روی دخترشو ببینه ، زنده ه ...

فوت نکردی ولی نیس 12ساله نمیاد. 

منم از این حسرتا زباد میخورم

2706