2752
2734
عنوان

بچه داری و مسعولیتش

69 بازدید | 6 پست

خانم ها برا من دقیقا سه بار پیش اومده

تازگیا  احساس میکنم من بچه ندارم وهیچ مسعولیتی نشون نمیدم 

کلا انگاری مغزم میره وقتی مهمون میرم مامان و بابام ک بیشتر از من بچه نگه داری میکنن کلا از یادم میره ک منم بچه دارم یهویی میبینم میگم عه بچه منه این 

بچه ام ک ی ادم دیگ ایی ببینه دیگ منو نمیشناسه انگاری مادری ب نام من وجود نداره اصلا پیش من نمیاد اولا ناراحت میشدم ک زود منو فراموش میکنه غریبه ببینه  ولی تازگیا ی مسعله طبیعی میبینم ک بچه باید اجتماعی باش با همه بازی کنه منم کمی استراحت کنم 

در کل شما هم مثل من شدید؟

اینوهم بگم ها نگید محبتت کمه یا حتما کم دوسش داری 

پسرم تموم عمرو جونمه اون گریه کنه میشینم منم باهاش گریه میکنم 

ولی هرازگاهیی مغزم میره ک منم بچه دارم ینییی چ زود بچه اوردم بزرگ شد 

نمیدونم چرا این سوالو از خودم میپرسم 

نگرانم میکنه این سوالات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی سخته یعنی خسته شدم یعنی روانی شدم یعنی خودم۲۴ سالمه  ولی اعصابم ۷۰ سالشه

منم یه 6ماهه دارم الان عصبانی شدم با شوهرم دعوا کردم گفتم میرم بیرون تا 9شب نمیام .....رفتن تا سر کوچه همانا کمر درد و برگشت به خانه همانا😂😂😂

عزیزم ی مسئله عادی و طبیعیه منم همینطور هستم واقعا مغز ادم نیاز به استراحت داره واسه همین گاهی اوقات خسته میشی بهتره بگم هرمادری این فکرا میاد توذهنش دلیلشم خستگی روح و جسم براثر بچه داری هست مخصوصا مادرهایی که شوهرشون شغل ازاد دارن و اخر شب میان یا اونایی که شوهر تو نگهداری فرزند کمکی نمیکنه و صرفا از نظر مالی تامین میکنه