2733
2734

نامزدم کارش شهر دیگه اس وقتی میاد انتظار داره همش بریم مهمونیه دوستاش من حالم بهم میخوره از همشون آدمای جالبی نیستن نمیتونم زیاد با جزئیات بگم مهمونیا حال بهم زنه دوست ندارم برم ولی از طرفیم دلم نمی‌خواد نامزدم تنها باشه اونجا چیکار کنم دور این دوستاشو خط بکشه مخصوصا یکیشون که خیلی صمیمی ان میشه تغییر داد این اخلاقشو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پارتی طوری هس؟

اره بابا یه جور وحشتناکی مخصوصا خانومایی که هربار تو جمعشونن و عوض میشن فقط ما نامزدیم بقیه متعهد اصلا نیستن هربارم خانومای جشن فرق دارن و اوضاع افتضاحی دارن

اره بابا یه جور وحشتناکی مخصوصا خانومایی که هربار تو جمعشونن و عوض میشن فقط ما نامزدیم بقیه متعهد اص ...

کاش نرین واقعا همچین جایی 

رو نامزدت هم شدیدا تاثیر میذارع 😕

وقتی مجرد بودین هم میرفتین ؟

کاش نرین واقعا همچین جایی  رو نامزدت هم شدیدا تاثیر میذارع 😕 وقتی مجرد بودین هم میرفتین ؟

اره می‌رفتیم اوایل زیاد برام مهم نبود کم کم به عمق فاجعه پی بردم من نرم اون خودش تنها میره بیشتر بخاطر دوستشه باهم چندجا شریکن نمی‌خواد ناراحتش کنه ولی چاره ای ندارم هرچی میگم ما ازدواج کردیم دور این آدمارو خط بکش میگه نه وقتی دعوت می‌کنه باید باشم

اره می‌رفتیم اوایل زیاد برام مهم نبود کم کم به عمق فاجعه پی بردم من نرم اون خودش تنها میره بیشتر بخا ...

منم با یکی رل بودم زیادددد همچین جا هایی میرفت و کاملا عادی بود براش 

دیدم واقعا این درست بشو نیست کات کردیم چون رو اونم تاثیر زیادی میزاشت. همچین جاهایی 

توام سعی کن قانع کنیش که ما ازدواج کردیم جای خوبی نیست دیگه برا مایی که ازدواج کردیم 

منم با یکی رل بودم زیادددد همچین جا هایی میرفت و کاملا عادی بود براش  دیدم واقعا این درست بشو ...

نمی‌دونم برا بقیه چجوری عادیه چرا برامن عادی نمیشه روش تاثیر نمیزاره من نتونستم جدا بشم دلم میخواد تغییر کنه کاش یکم سیاست داشتم بلد بودم چیکار کنم