2752
2734
عنوان

کیست آندومتریوز

85 بازدید | 21 پست

دوستان کسس این کیستو داره که درمان شده باشه چرا هیچ درمانی نیست براش ؟از دکتر خستم همشون مسگن درمانس نداره با وجود این باید اقدام کنی برا بارداری ولی نمیشه ۸ ماه شد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دارم. درسته درمان قطعی نداره جز جراحی ک اونم اصلا انجام نده. فقط و فقط برو سراغ ivf تا وقتت هدر ...

شما تو بارداری اذیت نشدی،میوم های من بزرگتر شدن‌.

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
منم دارم. درسته درمان قطعی نداره جز جراحی ک اونم اصلا انجام نده. فقط و فقط برو سراغ ivf تا وقتت هدر ...

هزینه آی وی اف ک خیلی زیاده تازه وقتی ب این فکر میکنم ک ممکنه بگیره یا ن قلبم درد میگیره ریسکیه

من عمل کردم خیلی پیشرفته بود بعد هم ای وی اف کردم و باردار شدم

من ۳ تا زیر ۵ سانت طرف چپ و ۴ تا بین ۱ تا ۳ سانت طرف زاست دارم چسبندگی هردو لوله ولی هردو بازه

هزینه آی وی اف ک خیلی زیاده تازه وقتی ب این فکر میکنم ک ممکنه بگیره یا ن قلبم درد میگیره ریسکیه

عزیز وام بگیر یا طلا بفروش یا قرض کن برو مرکز دولتی فقط جنین فریز کن حالا تا انتقال باز پول دستت بیاد. بگیره یا نگیره بسپر به خدا

دکترا  که اکثرا میگن عمل و بعد آی وی اف .

من مشهدم 

یک ماما تو مشهد هست ک با طب گیاهی و مکمل و رژیم تغذیه خیلی ازش جواب گرفتن خیلی .

نمیدونم برم پیش اون یا ای وی اف 

سر دوراهیم ک چیکا کنم .هرچی میگذره بیشتر میشه 

2706