2752
2734

خانماشوهرم ازسرکار بعد چن روزاومد خیلی خسته بود خابید بعد یهو توخاب اروم کفت معصومه خیلی واضح نبود ولی من شنیدم..بش ک گفتم دعوام کرد گف شاید منظورم این بچدک پاک و معصوم الیته میگ مم اصن توخاب چنین چیزی ندیدم.ینی خیانت کرده از صب مردم ازدلشوره .مااصن معصومه نداریم فق اسم مامانش توشناسنامشه ک اصلااااا ب زبون نمیاریم.ت.خاب حرف میزنه گاهی اوقات ولی تالا اسم نیورده بود بش گفتم.الیته من شکاکم و دعوازیادمیکنیم سراین موضوع.این ک بش گفتم رفت ب خونوادم گفت و شد دعوا.

ولش کن توروخدا😐طفلی خسته میاد چه گیری بهش میدی البته اگه جز این مورد دیگه دیده باشی حق داری پلی ت ...

ن خب میگم پ این معصومه چی بودددد...ن ندیدم من خیلی شکتکم دارو میخورم میگ ی وقت منظورم معصوم و پاک بوده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا الکی گفتی بهش؟  خوب شک کردی تحت نظرش بگیر گوشیشو چک کن  هکش کن تعقیبش کن  نه ا ...

همراه منش رو دارم...فضای مجازیم نداره چیکارکنم اصن ب حدی عصبی شد ک من هیلی شکاکم چن ساله درگیرم میگ تو ابروی من میبری

ن خب میگم پ این معصومه چی بودددد...ن ندیدم من خیلی شکتکم دارو میخورم میگ ی وقت منظورم معصوم و پاک بو ...

نه گلم سخت نگیر من کلی تو خواب چرت پرت میگم فک کن ۲۰ سالمه اسم معلم اول ابتداییو میگم در حالی که تو خواب سگ دنبالم میکنه کلا بی ربط اینم فوقش بگه معصومه خب

تو خوابه

وقتی موردی نداره همسرت چرا شکاک شدی فداتشم 

نه گلم سخت نگیر من کلی تو خواب چرت پرت میگم فک کن ۲۰ سالمه اسم معلم اول ابتداییو میگم در حالی که تو ...

قربونت گلم...نمیدونم میگم خب تو ذهنش چیزی بوده درگیرش بوده ک گفته😭😭😭البته توخاب چرت و پرت میگ ولی خب اسم زن دیگ...

بقیه نظرات بخون همه میگن مشکوکه وای قلبمم

چیزی ازش دیدی؟ تاحالا خیانت کرده؟ پنهان کاری میکنه؟ 

اگه جواب هر سه سوال نه هست دیگه واقعا جای نگرانی نیست 

اکثرا هم گفتن شکت بی مورده

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

حساس نشو.حساسیت زیاد از حد باعث فاصله و سردی میشه.شما رو از هم دور میکنه.

نکته دوم...تا میتونی راجب اتفاقات زندگی پیش خانواده ها نگید.بهتر ک نمیشه ک هیچ ی جنگ و بحث جدید پیش میاد.

شاید ایشون خسته بوده تو خواب ی چیزی گفته....

گاهی منم تو خواب یا حتی همسرم چرت و پرت میگم!!

بیشتر وقتهایی ک خسته ایم....

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.