2752
2734

اون لحظه که داشت می‌گفت متوجه نشدم الان توی سونو دارم میخونم این دیگه چیه 😟 کلیه هاشم پیکتازی هست اونو می‌دونم هیچی نیست و با اولین ادرار رفع میشه بچه اولم هم همین بود ولی کیسته نگرانم کرده لطفاً تجربه ای اگر دارید خواهشاً برام بنویسید 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

شبکه کورویید خب مایع مغزی نخاعی رو تولید میکنه که هیلی تو رشد مغز مهنه جوابو ببر دکتر ببینه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبکه کورویید خب مایع مغزی نخاعی رو تولید میکنه که هیلی تو رشد مغز مهنه جوابو ببر دکتر ببینه

سلفری رو تا کی وقت دارم انجام بدم ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731

وای روانم به هم ریخت اصلا