2752
2734
عنوان

بیاین لطفااااا

77 بازدید | 12 پست

یه مشورت کوچولو میخام🥺

من پنج ماهه حدودا با رفیق صمیمی پنج شیش ساله رابطمون خراب شده و ارتباط نداریم دلیل قهرمون هم راستش خیلییییییییییی چرته

من میخام امشب بهش پیام بدم حالشو بپرسم 

اون دورش واقعا شلوغه ینی اگ من بهش پیام بدم خودمو کوچیک کردم ؟ یا اینکه اگر سرد جواب داد چیکار کنم لطفااااا بگین الکی نخونین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چرا

پیام بده 

من چی بگم وقتی خودت دلت میخواد انجامش بدی ماهر چقدرم بگیم تو باز کار خودتو انجام میدی خیلی مشتاق بود رفاقتتون بخاطر یه چیز چرت تموم نشه اصلا باهات قهرم نمی‌کرد که ۵ماه طول بکشه و هیچ پیامیم نده 

رفیق صمیمیته انقدر راحت از کنارش نگذر 

اگه برات  مقدوره قرار بذار حضوری همو ببینید اگرنه بهش زنگ بزن و تلفنی صخبت کن خیلی بهتره از پیام(باپیام  امکان داره سوتفاهم پیش بیاد،)

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

من با دلم پیش میرم ولی خودمو برا سردی طرف هم آماده میکنم ، سرد جواب داد در حد میخواستم حالتو بپرسم و خداحافظ برا همیشه میزارمش کنار و تمااام

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
رفیق صمیمیته انقدر راحت از کنارش نگذر  اگه برات  مقدوره قرار بذار حضوری همو ببینید اگرنه ...

خب اول پیام میدم به قول دوستمون اگر سرد جواب داد دیه کاری از من بر نمیاد میزارم کنار

خب اول پیام میدم به قول دوستمون اگر سرد جواب داد دیه کاری از من بر نمیاد میزارم کنار

اره این بهتر ازاینه که هیچ کاری نکنی

جفتتون به یه اندازه توی این دوستی سهم داریدد وباید تلاش بکنید دوستیتون پایدارباشه(اگه میخواید) شمام سهم خودتو انجام بده

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️