2752
2734
عنوان

دوستی که منت ماشینشو میذاره

157 بازدید | 27 پست

من و دوستم هفته ای دو سه بار عصرا میریم بیرون. اون ماشین داره و با ماشین میاد. خونمون تو یه خیابونه. میاد دنبال من و باهم میریم بیرون.من ماشین ندارم بهش میگم نمیخواد تو این ترافیک ماشین بیاری هرجا خواستیم با اتوبوس یا اسنپ میریم. ولی میگه من از اسنپ و اتوبوس خوشم نمیاد. با این حال تو حرفاش غیر مستقیم منت میذاره که من همش ماشین میارم.‌همش هم بهم میگه ماشین باباتو گاهی ازش بگیر تو هم ماشین بیار. ولی بابام بهم ماشین نمیده. چیکار کنم باهاش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه سوار ماشینش نشو ، هر جا میخواین برید خودت با اتوبوس و مترو برو مثلا کافه میخواید برید قرار بذارید تو با اتوبوس برو اون با ماشین خودش بیاد 

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید

شما که با اتوبوس و اسنپ مشکلی ندارین، اون مشکل داره. میخواد شما ماشین از پدرتون بگیرین مشکل خودش حل شه

واضح بگو من نمیتونم ماشین بیارم، برامم مهم نیست با اسنپ برم یا ماشین شخصی. تو ناراحتی ماشین نیار 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
باهم میریم باشگاه گاهی بعد باشگاه میریم بیرون یه دوری میزنیم 

من غرورم اجازه نمیده کسی منت بزاره شده پیاده برم 😁خودت یجوری برو باشگاه حالا بیرون دور زدنو میتونی کمتر بری برگشتنی هم خودت برگرد

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22