2733
2734

من باقالی خریدم داخلش بعضی باقالی ها زرد بودن بره شمام اینجور میخرین داخلش زرد هم هست  یا باید همشون سبز باشن 

خدایا شکرت 

نه من تاکید کردم سبز باشه کیلویی ۲۰۰ گرفتم ولی ارزش داشت

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عنقدر بدم میاد از این زردا

نریز  تو غذا. بریز دور 

مشخصه تازه نیس

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
منم خریدم زرد داشت، جدا کردم همون روز پختم زردها رو ، سبزها رو فریز کردم

پس داخل همشون هست از این زردا من گفتم شاید باقالی هاش خوب نیست داخلش زرد هم داره 

خدایا شکرت 
بره من آماده نبود خودم گرفتم پاک کردم

بخدا آماده باصرفه ترم هست راحته دیگه نمی‌خواد چند ساعت تمیز کنی

من از دوتا اماده بسته بندی شده ۱۵ بسته فریز کردم جمعا شد ۴۶۰ تومن 

عزیزم آماده نیست خودم گرفتم پاک کردم سه روز پیش گرفتم پاک کردم 

منم خودم گرفتم پاک کردم.

منم خریدم توش زرد داشت.فریز کردم.تو باقالی پلو تفت بدیش رنگش تو پلو خیلی معلوم نی.

من دو دفعه باقالی پلو درست کردم

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
پس داخل همشون هست از این زردا من گفتم شاید باقالی هاش خوب نیست داخلش زرد هم داره 

اگر خیلی خوب باشه و تازه بیشترش سبز دیگه.

پدرشوهر و مادرشوهر من بنده خداها هر سال برام کامل پاک میکنن و میارن.

فقط شما چجوری، اینطوری از وسط پستش رو کندین.

پدرشوهر من ۴ قاچ میکنه تا از پوست دربیاد

زرد مشکلی نداره فقط ممکنه کمی سفترازسبزا باشه

منم اینجور میگفتم که سفت ولی گذاشتم چندتاش پخت که قشنگ پخته بودن فقط رنگش زرد بعضیاش که من خیلی بدم‌میاد باید جداشون کنم 

خدایا شکرت