2752
2734
عنوان

کیا دختر بچه نوجوون دارن؟

161 بازدید | 21 پست

اجازه میدین با دوستاش ارتباط داشته باشه 

بیرون بره یا پیام بده 

کلا چطور باهاش رفتار میکنید چقدر ازاد میزارینش؟

دخترم کلاس ششمه 

گاهی دوستاش بهش زنگ و پیام میدن یا قرار پارک رفتن میزارن 

راستش زیاد اجازه نمیدم سعی می‌کنم با کلاس و ورزش و دونفره گشتن با خودم سرگرمش کنم 

اگر راهکاری دارید بگید 

تنهایی ن خودتم برو

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بزار با دوستاش خوش بگذرونه یه وقت هایی که کلاس ششم بودم مامان نمیزاشت با دوستام باشم و هنوز حسرتشو میخورم . گشتن با خانواده یه چیزه با دوستا یه چیز

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تنهایی ن خودتم برو

خودش بره چیکار معذب میشن دوستاش 

ترد میشه یجورایی

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏

هنوز دخترت کوچیکه 

بعد ۱۸ سالگی بزار

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 دوام آوردن قوی ترمون نمیکنه گاهی قدرت در رها کردنه..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!.

دختر منم ششمه . توی سروش با دوتا از دوستاش در ارتباطه بیرون رفتن هم خانوادگی خیلی براش میذارم مثلا استخر گیم کلاب دوچرخه سواری اسکیت ...‌ ولی با دوستاش اگر بخواد باشه هم خودم می برمشون پارکی جایی یکم دورتر می شینم اونا هم با همن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
خودش بره چیکار معذب میشن دوستاش  ترد میشه یجورایی

اره ولی چهار تا بچه ۱۲ ساله برن بیرون چی میشه؟ اگه یکی بخواد اذبت شون کنه چی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

اسی تو این سن بزار بیرون رفتن و با دوستاش بودنو تجربه کنه خیلی هم خوبه، محدود کردن باعث میشه اعتماد به نفسش کم بشه

ولی خوب با نظارت باشه مثلا دوستاشو بشناس یا اینکه یه ساعت خاص و زمان خاصی مشخص کن 

البته سن دخترتم کمه میتونه خودتم باهاش بری پارک حالا تو برو یه سمت پیاده روی و..  دخترم با دوستاش باشه

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
بزار با دوستاش خوش بگذرونه یه وقت هایی که کلاس ششم بودم مامان نمیزاشت با دوستام باشم و هنوز حسرتشو م ...

سختمه بزارم پارک بره یا بازار بدون خودم 

اخه بچه های این دوره خیلی چشم و گوششون بازه 

مثل خودمون نیستن 😶