2733
2734
عنوان

خرابش کردم...

391 بازدید | 33 پست

سلام کمکم کنید لطفا منو نامزدم عقدیم دیشب بحثمون شد ومن مقصر بودم وکلی حرفای بد بهش گفتم واونم خیلی ناراحت شد وگف دیگه ن پیام ون صدام وحتی منو نمیبینی تاشب عروسیمون 

ازش معذرت خاستم اونم بخشید التن باهام چت داریم اما خیلی سرد باهام رفتار میکنه میگه این اخلاقم ازاین ب بعد بگین چکارکنم 

راهکاربدین البته اون خیلی مهربونه زود میبخشه بنظرتون چجوری ازدلش دربیارم 

طاقت ندارم ایطوری ببینمش خیلی داغونه خودش خیلی بهش بد گفتم 😞🥺

حالا میگه یکم دیگه فراموش میکنه این حرفا عادیه تو نامزدی

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی بد کردم حرفای بد بهش زدم خدا لعنت کنه منو

به خودت فحش نده .اگه شرایطش رو داری ی هدیه بگیر براش به هر مناسبتی که هست مثلا تولدش یا چیز دیگه .اگه هم مناسبتی ندارین بگو برا اینکه منو بخشیدی دلم خواست برات هدیه بگیرم .الان به جای چت بهتره زنگ بزنی وحرف بزنین .وقتی پشیمانی رو تو شما ببینه از نظرش برمیگرده .فکر کنم مرد مهربونی باشه ..

نمیتونم تحمل کنم 

بزار یکم باخودش تنها باشه شما معذرت خواهی کردید 

موقع عصبانیت یکم خودتون رو کنترل کنید ممکنه ی حرفی بزنید که هیچ موقع یاد طرف نره 

الانم نگران نباش اشتی میکنه

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
به خودت فحش نده .اگه شرایطش رو داری ی هدیه بگیر براش به هر مناسبتی که هست مثلا تولدش یا چیز دیگه .اگ ...

خیلی مهربونه وهواخاه منم هست منم دوسش دارم خیلی اما عصبی شدم خرابش کردم 

الان گرفته بدون غذا خابیده چجوری زنگ بزنمش 

البته اون از تماس تصویری خیلی خوشحال میشه وقتی زنگش میزنم خدااا خیلی پریشونم 

بذار زمان بگذره

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

تا ۲ روز دیگ ب حالت عادی برمیگرده 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

خب الان وقت غصه خوردن نیست‌.اگه برات امکانش هست یه هدیه بگیر و ببینیش‌. تو یه پیام ازش عذر خواهی کن و جزئیات رو دوباره باز نکن. خودت خراب کردی خودتم درست کن‌.اون سرده الان تو بیشتر مهربون باش‌.

خیلی مهربونه وهواخاه منم هست منم دوسش دارم خیلی اما عصبی شدم خرابش کردم  الان گرفته بدون غذ ...

صبور باش وقتی بیدار شد بهش زنگ بزن ..به نظرم همین که قبول داری اشتباه از خودت بوده خودش خیلی تاثیر می‌زاره تو آشتی کردن تون