2752
2734

به جز این جاری ۱ جاری دیگه ام دارم اون خدایی خیلی دختره خوبیه من با این جاریم که میگم ادم حسودی هستش هم سن هستم ۶ سال مه عقده نمیره سر خونه زندگیش دلیلشم واقعا نمیدونم منم ۲ سال اومدم تو خونوادشون خیلی دختره دروغ گویی هستش مثلا الکی میگه بابام برام جهیزیمو کلش از امریکا می‌خواد بخره تاج عروسیم از طلا هستش همشم دروغ حتی خاتواده همسرمم مبشناسنش منم پدرم اسناد دانشگاه یه برادر دارم که ۱۵ سال امریکا هستش خانواده همسرم بازاری هستن ،من از اول فقط مانتو هام ازش خوشگل‌تر بود وگرنه طلاهای که اون میندازه ۱۰۰ میلیون به بالا هستش چند شب پیش که مهمون بودیم دیگه شرپع کرده به من توهین کردن مستقیم اینجا زیاد میشه بگم خلاصه در این حد بگم که مستقیم غیر مستقیم اون شب جلو خاتواده شوهرم تیکه بارونم کرد وقتی ام به شوهرم گفت برگشت خیلی راحت گفت خب انقدر به خودت ترس جمع خانوادگی مانتو شیک پوشیدن نداره😑😑منم گفنم من فقط لباسام شیک اونم پول کسی نیست پول خودم من جنی حلقه ازدواجمم دستم نیست چرا برادر تو به زنش نمیگه بع من توهین نکنه ؟ یا چرا بهش نمیگه انقدر دروغ شاخ دار نگه مردم خر فرض نکنه ؟ این داستان ماله پنجشنبه شب ولی من هنوز آروم نگرفتم دختره مریض حتی مادرمم بی اخترام میکنه شوهرمم همش مبگه اشکال نداره با میگه تو مانتو معمولی بپوش به خودت ترس 

خودت باید جواب بدی دیگه

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

جوابشو بده ینی چی ب مامانت توهین میکنه

واا

خونواده شوهرت و شوهرت ازش میترسن مگه هیچی نمیگن بهش:/

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مشکل اینجاست که به حرفاش بها میدی

وقتی گوش کنی و از اون گوش در کنی 

اصلا حالت بد نمیشه

اتفاقا همیشه خوش پوش باش

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2731
وا شوهرت از جاریت عجیبتره !!!

مردا دنبال راه حل هستن و نمیتونن دلداری بدن یا پایه ی غیبت باشن😅

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

تو اون تاپیک که شوهرت کتکت زده بود و گفت بود جاریتو دوست داره بهت گفتم مشکلتو خودت با جاریت حل کن و منتظر نمون شوهرت برات حلش کنه با غر زدن به شوهرت فقط خودت از چشمش میفتی همین

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی