2733
2734
عنوان

قهراتون چقدر طول میکشه ؟

74 بازدید | 12 پست

بگین ک رله

نامزده 

یا شوهر

و اینکه میانگین قهراتون ک اصلا حرف نزنید با هم چقدره ؟

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک مرتبه تو عقد دعوامون شد

۳ روز با هم حرف نزدیم ، البته همسرم باهام صحبت نمیکرد چون اشتباه از من بود و عصبانی شد.

ولی همون بار اول و آخر بود

۳ ساله ازدواج کردیم لفظی هم نداشتیم بحث..

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2731
من مدلم قهری اما شوهرم نه  من قهر کنم دوست ندارم آشتی کنم  شوهر میاد گل می گیره  ...

به نظرت پیش قدم شدن تو آشتی ممکنه باعث بشه هوا ورشون داره ؟

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂

اوایل طولانی،  الان به دقیقه هم نمیکشه، وسط بحث کردن چشم تو چشم میشیم خندمون میگیره آشتی میکنیم، یا انقدر من کرم میریزم یا اون کرم میریزه که خندمون بگیره.   شوهرمه😁🥰

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜
یک مرتبه تو عقد دعوامون شد ۳ روز با هم حرف نزدیم ، البته همسرم باهام صحبت نمیکرد چون اشتباه از من ب ...

خداروشکر ک خوبین باهم

طولانی ترین قهرمون دو روز شد که طاقت نیاورد خودش اومد 😂 

همیشه میگه غر بزن بهم ولی قهر نکن

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
طولانی ترین قهرمون دو روز شد که طاقت نیاورد خودش اومد 😂  همیشه میگه غر بزن بهم ولی قهر نکن

ما از چند ساعت شروع کردیم

به چند روز کشیدیم

والان ب هفته و احتمالا کات