2733
2734

از نظر شما که یه مرد هستید عشق اول هر چند خودت پسش زده باشی فراموش شدنیه.. از وقتی همسرم بهم گفت چقد این دخترو دوست داشت و بعدش خودش از قلبش زدش بیرون و حتی جواب نه به اون داد.. نمیتونم باور کنم که راس میگه.. اصلا چرا این منو در جریان نذاشت.. چرا حقیقتو نگفت...چرا نگفت چنین چیزس تو زندگیش بوده به این جدی؟ حق الناس نکرد؟ با منی که تمام پاکیمو گذاشتم برای همسر آینده ام و هیچ وقت وارد یه رابطه با نامحرم نشدم.. 

مرد نیستم اومدم بگم فکرتو بد نکن خودت بیشتر  ازیت میشی

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرد نیستم اومدم بگم فکرتو بد نکن خودت بیشتر  ازیت میشی

اذیتم خیلی.. هر چی هم بگه دوستت دارم باور نمیکنم.. تا حالا تو عمرش چیزی نگفته یا رفتاری نکرده ولی من حالم بده.. چرا حقیقتو زمان خواستگاری نگفت من تکلیفمو با خودم مشخص کنم که بمونم یا برم.. که با حرفای خانوادش هی اذیت بشم و کاری کنن منو حساس کنن.. من حق تصمیم برای زندگی خودمم نداشتم

اذیتم خیلی.. هر چی هم بگه دوستت دارم باور نمیکنم.. تا حالا تو عمرش چیزی نگفته یا رفتاری نکرده ولی من ...

دبگه هر چی بوده گذشته خدا رو شکر کاری هم که میگی نکرده سعی کن به خاطرات خوبی که باهاش داری فکر کنی ، اگه میتونی کلاس ورزش برو و کلا ذهنتو مشغول کن که جاهای بد نره

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم