2752
2734
عنوان

شوهرم میگه تو خونه مامانت اینا یه چیز سرت کن

| مشاهده متن کامل بحث + 3178 بازدید | 149 پست
خب خیلی آروم بهش بگو خدا خودش برادر و داییو حلال و محرم کرده تو چرا میگی جلوشون روسری بزارم؟ ببین م ...

میدونم برا خودش دلیل داره ها اصلا مرد غیر منطقی و لج بازی نیست اصلا هم گیر نیست تازه گاهی خودم حساسم رو پوششم که مثلا درست باشه و پوشیده اون بهم میگه زیاد حساس نباش نمی‌دونم دلیلش چیه 

بی دلان را عیب کردم لاجرم بی دل شدم ✨♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمنم حساس .چون پسرعموهام نزدیک ب خونه مامانم ایناس میگه پیش اونا موباز نباش .قبلا راحت بودم الانم میتونم باشم ولی خب بخاطرهمسرم میپوشم .ولی خب باهاشون دست میدم گیر نمیده .

2731
ببین در مورد بابات و داداشت و دایی و عموت حرفی ندارم جلو‌اونا که واقعاً لازم نیست چیزی بپوشی  ...

شاید برا همونه مستقیم نگفته من بهم بر نخوره یا ناراحت نشن 

حالا جلو پسر خاله حق داره بگه ولی بقیه رو نه واقعا درک نمیکنم

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
میدونم برا خودش دلیل داره ها اصلا مرد غیر منطقی و لج بازی نیست اصلا هم گیر نیست تازه گاهی خودم حساسم ...

چندسالته؟

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

عزیزم مورد اول که به ایشون به دروغ گفتید چشم اما دلتون نمی خواد اشتباه اول، بهتر بود در این مورد صحبت کنید و برای همیشه پرونده را ببندید، دوم اینکه وقتی هستند می پوشید و اما نبستند نمی پوشید نوعی فریب است و نازیبا، سوم فرمودید لج کنم عزیزم ازدواج تکامل است نه کودکانه برخورد کردن، پختگی عاطفی بسیار مهم است، تفکر کنید و به نتیجه ی برد برد برسید....

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!
چه عجیب!! پیش داداش و دایی؟!! روی شوهرت بیشتر زوم کن تا عقدی اخلاق و رفتارهاش رو درنظر بگیر ببین ر ...

اصلا گیر نیست تو هیچ زمینه ای حتی اگه گاهی من بهش نگم برا نماز و اینام بیدارم نمیکنه که به زور باشه و اینا 

اصلا هم غیر منطقی نیست