2752
2734

فقط یه کوچولو ترشی معده و خستگی موند. سردرد و دندون درد و فشار کمر و حساسیت به بوها و گرسنگی زود به زود و .. همش رفت. فقط زود زود دلم میگیره 😢 مامانا تجربه هاتونو میگین. من که دیگه واقعا خسته شدم بیصبرانه منتظر تعیین جنسیت و حس کردن تکون خوردناشم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم ۸ هفته هستم همش منتظرم جنسیت چی هست،ویار خاصی ندارم فقط از غذای خورشی بدم میاد.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.
منم ۸ هفته هستم همش منتظرم جنسیت چی هست،ویار خاصی ندارم فقط از غذای خورشی بدم میاد.

بچه اولته گلم؟ بنظرم بچه اول واقعا سخته آدم هیچ تجربه ای نداره همش استرسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه اولته گلم؟ بنظرم بچه اول واقعا سخته آدم هیچ تجربه ای نداره همش استرسه

نه دومی هست عزیزم بچه اولم پسره ،هیچ ویاری نداشتم اینقدر زیاد خوردم از ۴۷ شدم ۷۳ یعنی حسابی ترکیدم ولی سر این تو خوردن مراعات میکنم.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.
2731

من فقط کسل و بیحوصله و کم اشتها بودم. از هیچی بدم نمیومدها ولی کم گرسنم میشد.حوصله هیچیو نداشتم اما بعدش درست شد. بیحوصلگیم خیلی کمتر شد.برای اینکه زمان توی بارداری راحت بگذره برات باید به بعدش فک نکنی و از همین لحظه لذت ببری.سر بچه اولم اینو رعایت نکردم و بسختی هفته های بارداریم میگذشت اما این یکی خداروشکر خوب میگذره

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دومی هست عزیزم بچه اولم پسره ،هیچ ویاری نداشتم اینقدر زیاد خوردم از ۴۷ شدم ۷۳ یعنی حسابی ترکیدم و ...

عه چه خوب خدا حفظش کنه عزیزم. من اوایل سرماخوردم یکی دو کیلو کم شدم الان نرمالم. تا شوهرم نیاد خونه نمیتونم چیزی بخورم انگار منتظرم یکی بهم برسه خیلی خستم. همش میگم این بدنیا بیاد دیگه حامله نمیشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فقط کسل و بیحوصله و کم اشتها بودم. از هیچی بدم نمیومدها ولی کم گرسنم میشد.حوصله هیچیو نداشتم اما ...

چقدر خوبه که اکثرتون بچه دومتونه من که میگم این بدنیا بیاد دیگه نمیخام از بس اذیت میشم. توی شهر غریب زندگی میکنم اگه خانواده و دوست و آشنا بودن رفت و آمد نمیذاشت اینجوری بشم. تنهایی عذابمو دوبرابر میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر خوبه که اکثرتون بچه دومتونه من که میگم این بدنیا بیاد دیگه نمیخام از بس اذیت میشم. توی شهر غریب ...

وقتی بسلامتی این اومد بعد میگی بچم تنهاست گناه داره فامیل و آشنا هم که کنارمون نیس یه خواهر یا برادر بیارم براش که هم خانواده بزرگتر بشه هم از تنهایب دربیاد🤭😅

عزیزم سه ماهه دوم شرایط بد روحی و علائمت خیلی کمتر میشه نگران نباش. درمورد شهر غریب هم خوب دیگه زندگی اینطور پیش رفته خیلی ها از خانواده فاصله میگیرن. انشاالله که بتونی بری نزدیکشون اما اگرم نشد دیگه باید شرایط رو پذیرفت.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی بسلامتی این اومد بعد میگی بچم تنهاست گناه داره فامیل و آشنا هم که کنارمون نیس یه خواهر یا برادر ...

ما فکره بچه نبودیم برنامه ای نداشتیم براش توی تاپیکای قبلی هست. قرص اورژانسی خوردم اما حامله شدم. خانواده شوهرم مخصوصا مادر و خواهر و خاله هاش بارها بهم تیکه انداختن و متوجه شدم که حس میکنن نازا هستم. الان خیلی خوشحالم چون همشون لال شدن لطف خدا بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما فکره بچه نبودیم برنامه ای نداشتیم براش توی تاپیکای قبلی هست. قرص اورژانسی خوردم اما حامله شدم. خا ...

خداروشکر.نی نی دیده شما نمیخواید کاری کنید دیگه خودش دست به کارشده! خدا حفظش کنه براتون.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر.نی نی دیده شما نمیخواید کاری کنید دیگه خودش دست به کارشده! خدا حفظش کنه براتون.

مرسیی عزیزم آره واقعا خدا داد 🥹❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40