2733
2734

تو یه شرکتی قسمت اداریش آمار مینوشتم

بعد چهار ماه از اداری بیرونم کردن گفتن برو خط تولید بسته بندی

تو همون اداری دشمن زیاد دارم

اگر الان برم بسته بندی بهم میخندن کل شرکت مسخرم میکنن میشم نقل سر زبونا

خیلی روحیه ی خودمم خراب شده برگشتم اومدم خونه انقد گریه کردم

بنظرتون استعفا بدم یا نه

جایی که حالت خوب نیست نمون 

پول درمیاریم برای رفاه!!!!

هرآنچه‌دارم‌‌ازلطف‌خداست🤍🌸کاش زندگی ‌و‌جوانی‌به‌قدررسیدن‌به‌تمام‌آرزوها‌سخاوتمندوطولانی‌بود🌱سوالی‌داشتید‌تگم‌کنید‌،درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رشته ات چیه شرکت چی بود اگه مثل اون موقعیت پیدا میکنی اره

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .

صبر کن ، تحمل کن ، دنبال کار جدید بگرد، پیدا کردی برو

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

عزیزم اینها تصمیم دارن بیرونت کنن واسه هنین اینکارو کردن تا خودت استعفاتو بدی

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست