2733
2734

چقدر استارترش از سادگیش گفت و گفت و گفتتتت یهو چه گرگی در اومد چقدر از بدبختی عموش و خونوادش ذوق زده شد با چه عشقی از طلاق دختر عموش میگفت بعد که لاغر بود و قد متوسط یهو شوهر دختر غمو پیغام فرستاده براش محیا اندامش مرد کشه کاش اونو میگرفتم به همه جا هم میرسیدم 😐😐😐یعنی لا به لای مغزش معتقد بوده شوهر دختر عمو باید ایشون و میگرفته آخرم بعد چند سال رایگان نشستن خونه مادربزرگشون گفت از اون خونه سمی رفتیم و راحت شدیم😐😐😐بعد یه سوال انقددددر گفت حالا آخر داستان و بخونید خیلییی پند اموز دقیقااا پندش چی بود من نفهمیدم من فقط ذوق زدگی یه ادم بدجنس حسود و از بدبخت شدن یه خونواده دیدم 😐😐😐

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

داستانش زیاد واسم مهم نبود فقط عکسا رو ندیدم🙃

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من که باور نکردم ولی خب برای خودزنی اعصاب خوندم😂

فقط اینکه چقدر از سیاستش راضی بود

میگفت همه به من میگن زن موفق

چون ازدواج کرده بود با یکی که پولدار بود

ما اینهمه درس خوندیم سگ دو زدیم هنوزم به خودمون نمیگیم زن موفق (نمیگم موفقیت ایناست دارم خودمو مثال میزنم )

چیزی که نگفت بیچاره

خب اونم دلش پر بوده از اذیت و آزار ها

وقتی زن عموش گفته آره خوشگلارو زود میبرن یا مادر بزرگش بهش گفته سیاه سوخته چقدر زشتی کی تو رو میگیره بیاد ازشون با مهر و محبت تعریف کنه؟

من عاااشق زمستونم❤️

من فقط این قسمتش برام عجیب بود که میگفت زن عموم اینا چقدر فلانن که ۱۳ سالگی دخترشونو شوهر دادن بعد گفت ۱۵ سالگی خودش شوهر کرده پشمام ریخت.

مشکلش سر ۲ سال بوده

میدونی حق و بهش میدادم، حتی بر خلافش توی تاپیکش پست نذاشتم و حق رو بهش دادم 

کلا می خوام بگم که از اونایی نبودم که خلافش باشن و حرفی بهش زده باشن 

ولی 

ولی

ولی وقتی تاپیک جدیدشو دیدم 

متنفر شدم، اینقدر راحت خداروشکر کرد یکی بدبخت شده 

اصلا از اون کسی ک میگفت منم و ساده ام و اینا توی حرفاش خبری نبود 

با نفرت تمام و شادی زیاد داشت واقعا میگفت من و این و اونو دارم و اینا بدبخت شدن 

و چقدر زشتت بود ک بدبختیه همه رو زد تو سرشون 

واقعا دلم گرفت ک اینجوری نقطه ضعف زندگی بقیه و مسخره کرد

دوست دارم اگ این پیاممو میخونی بهت بگم، لطفا دیگ شادی نکن، مثل کسایی ک بد باهات رفتار کردن باهاشون رفتار نکن، و اینجوری بی رحمانه زندگی تلخ کسیو ب روش نکش، یهوویی دیدی خدا دلش ازت گرفت 

تو مثل نقش منفی زندگیت نباش

من هنوزم ارزو میکنم همیشه شاد و خوشبخت باشه 

و دختر عمو عموشم شادی رو ببینن

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
ی چیزی بهت میگم  از ته دلم چون سرم اومده که بهت میگم  هیچ پقت هیچکسو قضاوت نکن چون ی جور ...

درسته ولی قضاوتی نکردم فقط پرام ریخت که انقددددر از خودش تعریف کرد بعد میگفت من ساده ام 😐😐

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
میدونی حق و بهش میدادم، حتی بر خلافش توی تاپیکش پست نذاشتم و حق رو بهش دادم  کلا می خوام بگم ک ...

وای الان رفتم دیدم تاپیک جدیدشو 

چقدر عقده ایه…

من عاااشق زمستونم❤️