2733
2734

سلام..بچه ها من تقریبا دوسال نامزد بودم ولی به دلایلی میخوام جدا شم‌.رفتم چند وقت پیش دکتر زنان برای اینکه خودم مطمئن باشم پرده بکارتم سالمه گفت که یه قسمت کوچیکی از پردت آسیب دیده آماده پرده داری‌.حالا دادگاه نامه داده برم پزشکی قانونی. میترسم بگن پرده بکارت نداری🥲خانوادم خیلی حساسن میترسم‌.نمیشه اگه مشکلی داشت پولی چیزی بدم سالم بنویسن توی جواب پزشکی قانونی؟؟🥲🥲اگه آره چقد پیشنهاد بدم..و چطوریییییی‌. خیلی استرس‌ دارم

فک نکنم به پزشک قانونی بشه رشوه داد

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اصلا به خودت نمیگن نامه رو هم با در بسته میدن بدی به دادگاه 

پیش یه دکتر دیگه هم برو 

اون جا سوال ویچت می کنن که بفهمند رابطه داشتی یا نه 

اگر بفهمند رابطه داشتی حتی اگه پرده کاملا سالم باشه بهت گواهی نمیدن 

من دو سری رفتم پزشکی قانونی 

یک بارش دو نفر همزمان معاینه کردن و برگه رو پر کردن

نخند استرس دارم خب اون دکتره گفت😂😂😂

عزیزم اولا که چرا خودت برای خودت ارزش گذاری میکنی سر هایمن؟

دوماً اینا همش بازی و تبلیغه برای پول خودشون

آقایون دعوت به دوستی ندن
وا ببین اگه دخول نداشتی فقط تماسی بوده اشکال نداره

آخه دخول نداشتم‌.فقط تو اون دوران نامزدی ک تقریبا یکی دوسال پیش بوده فک کنم یکم ضربه دید خیلی میترسم

2706