2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت نون خور منی پس اختیارت دست منه

| مشاهده متن کامل بحث + 5893 بازدید | 199 پست
مگه هرکی نشسته بچه بزرگ میکنه بیسواده فقط تو کنکور دادی؟؟😆😆😆فاز کوسه گرفتی بچه جون 

مهم نیست چقد سواد داره مهم اینه که شعور نداره🤝

من هرچی که باشم بلدم به نظر بقیه احترام بزارم و بدون توهین نقد کنم طرفمو

شما بزرگی،ولی بزرگ بودن رو یاد نگرفتی

بسلامت

من میگم‌ شوهرت چه بدشانسه که ادم بی احساس و لجبازی مثل شما خانمشی و بارم چقدر ادم حسابیه که با این و ...

نمیشه سر یه حرف نظر داد باید بببینم لحن و ری اکشن خانم چطور بوده! بعضی حرکات از صوتی فحش بدتره

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چرا وایب عاشقانه گرفتم    

منم😆😆😆

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
نه مهمم نیست برام چون سطح شعورتون با سطح تحصیلاتتون نمیخونه برای خودت خوندی،منتی سرمن نیست. حدستون ...

درست حرف شوهرش خوب نبود

ولی چرا فکر میکنی مجازی به مردم بگی هار

این نشونه ی عقل سلیمت نیست 

به خودت بیا .

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2731
نمیشه سر یه حرف نظر داد باید بببینم لحن و ری اکشن خانم چطور بوده! بعضی حرکات از صوتی فحش بدتره

صدتا

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
متاسفانه هنوز  ادمای خودکم بین وجود دارن ک توهین و کتک مرد رو هم دلیل بر دوس داشتنش میدونن بعض ...

اره اصلا نیازی به دیدن نیست

ریپلای هایی که برای پستای من خورده رو بخونین متوجه میشین چه ادمایی هستن

عزیزم ول کن دیگه  خود استارتر از حرف این کاربر ناراحت نشده  شما گیر دادی بهش  خب ا ...

حرفت درست استارتر خودش زیاد عادی نیست

میشناسمش الانم تاپیک و ول کرد رفت

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
چ بی ادبی تو...اسی هم چسی اومده خو ...میمرد بره الکی بشینه پیشش؟؟؟فردا پس فردا میاد میگه چرا شوعرم م ...

ول کن این نوجوونا هنوز خیلی مونده حساب زندگی دستشون بیاد

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙

خانم های این تاپیک چقدر بعضی هاشون بدبخت هستن و در زندگی کسی براشون ارزش قائل نبوده 

انگار براشون تحقیر کردن با محبت کردن یکیه

اگه همین حرفو یه خانم میزد الان میریختید سرش که وای اقتدار مرد رو شکوندی 

دلم برای زن های این جامعه سوخت