2752
2734
عنوان

حس میکنم داره بهم خیانت میکنه

300 بازدید | 55 پست

ولیییی چیز مشکوکی پیدا نمیکنم :/ چیکار کنم بنظرتون چجوری مطمئن بشم ؟ همش یه حسی بهم میگه با یه نفر دیگه هم هست

اگه حس کردین نیاز به صحبت دارین و میخواین با کسی حرف بزنید رو من حساب کنید ، خوشحال میشم تو موقع غم و ناراحتی گوش شنواتون باشم ..🫂🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگ همسرته برو مشاوره اگ رابطه ی دوستیه تمامش کن عمرتو هدر نده

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
چند ساله باهاشی؟

یک سال و خورده ای

اگه حس کردین نیاز به صحبت دارین و میخواین با کسی حرف بزنید رو من حساب کنید ، خوشحال میشم تو موقع غم و ناراحتی گوش شنواتون باشم ..🫂🦋
این حس خاک برسر به همه زنا همینو میگه 

اخ گفتیییی🥲

اگ همسرته برو مشاوره اگ رابطه ی دوستیه تمامش کن عمرتو هدر نده

رابطمون باهم خوبه و همو دوست داریم چرا هدر دادن اخه