2752
2734

نه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مامان خودم یه زن بابای خیلی خبیث داشت که باعث بدبختی و ضعف اعصابش الان همونه. اذیتشون میکرده و تهدیدشون میکرده ک چیزی ب پدرشون نگن. اونم فکر میکرده چه زن خوبی داره 

عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿

بله دیدیمم خیلی یکی آشنامون طلاق گرفتند بچه ها پیش پدرشون موندن زن بابا خیلی اذیت کرد ،یکی هم پارسال بود تو  اخبار اعلام کردند در ارومیه زن بابا دختر بچه رو از خیلی اذیت کرد از پله ها پرت کرد دخترطفلی رو متاسفانه دختر فوت شدند 4سالش بود زن بابا الان تو زندونه

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
یه سوال چرا بابا هیچی نمیگه هیچوقت

چون عزیزم بعضی از زن بابا ها نقش بازی میکنند جلوی بابا ها مثلاً خوبند هیچ مشکلی با بچه ها ندارند امان وقتی که پدر حضور نداشته باشه زندگی اون طفل معصوم ها جهنم میشه 

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
چون عزیزم بعضی از زن بابا ها نقش بازی میکنند جلوی بابا ها مثلاً خوبند هیچ مشکلی با بچه ها ندارند اما ...

ببخشید میشه تو خصوصی بیشتر صحبت کنیم البته اگه مشکلی نیست خیلی دلم گرفته 

ببخشید میشه تو خصوصی بیشتر صحبت کنیم البته اگه مشکلی نیست خیلی دلم گرفته 

اشکالی نداره عزیزم