2733
2734

خانمها 

من حسابم رو رفتم بانک و تجاری کردم و رفتم دستگاه پوز،گرفتم .

حدود ۴ یا ۵ تا کارت عابر دارم .‌

و فقط،یکی از حسابها پول بهش واریز میشه از دستگاه.

حالا همسرم میگه اخررسال برحسب گردش مالی کل حسابهایی که داری مالیات برات حساب می کنن نه فقط حسابی که بهش پول واریز میشه ! 

اونایی که دارید میشه راهنمایی کنید ایا واقعا این طوریه ؟ 

چون من تو حسابهای دیگه ام پول داشتم که ربطی به واریزی ها نداشت . یعنی به اونها هم باید مالیات بدم ؟؟؟ 

فقط حساب تجاری که سالیانه بالای یک میلیارد گردش حساب داره مالیاتیه

بقیه حسابات مالیات نمیخورن ولی روی دهک بندی تاثیری دارن 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله برای ما هفته قبل یه جلسه آموزشی از دارایی گذاشتن که گفتن بر اساس کل حساباتون مالیات حساب میشه، منم چند تا حساب دارم ولی فقط یکیش تجاریه و کارت خوان داره

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
فقط حساب تجاری که سالیانه بالای یک میلیارد گردش حساب داره مالیاتیه بقیه حسابات مالیات نمیخورن ولی ر ...

مبلغ مهم نیست خانوم

محدودیت تعداد داره جدیدا

مثلا در ماه بیشتر از n نفر به این حساب پول واریز کنن حساب تجاری محسوب میشه

نه نمیشه من یه حسابم تجاریه، برای بقیه مالیاتی نمیاد

میاد و سرجمع حساب میشه چون شما میتونی ده تا حساب داشته باشی و پولا رو جا به جا کنی

حتی کارت به کارتم بکنن برات شامل همین میشه و مالیات واست منظور میشه (این مورد فقط از حساب تجاری منظور میشه ولی مالیات به کل حسابا میخوره)