2752
2734

از بچگی کسی مثلا همش بهت میگفت قدر دان پدرت باش و...

یا مثلا بهت میگفتن به خاطر تو خیلی زحمت میکشیم و...؟

اگه اینجوری نیست .

پس احتمالا خیلی پدرت رو دوست داری و قدردانی❤️🥰

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
از بچگی کسی مثلا همش بهت میگفت قدر دان پدرت باش و... یا مثلا بهت میگفتن به خاطر تو خیلی زحمت میکشیم ...

نه اینارو نگفتن ۱۶ سالمه 

وقتی از کار میاد نگاش میکنم خاک رو لباساشه و سیمان خیلی گریه میکنم الان گریم تموم نمیشه😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام به نظرم احساساتی هستید و عاشق پدرتون، چون من خودم هم اینطوری احساساتی میشم، خدا همه پدر و مادر ...

خیلی احساساتیم نمیدونم چیکار کنم

وقتی پدرم برمیگرده لباساش همش سیمان و گچه خیلی گریه میکنم😭

نه اینارو نگفتن ۱۶ سالمه  وقتی از کار میاد نگاش میکنم خاک رو لباساشه و سیمان خیلی گریه میکنم ا ...

گریه نکن عزیزم دیگه پدرته درسته زحمت می‌کشه و شما هم باید قدر دان باشی ولی خب دیگه پدر خانواده وظیفه اش کار کردن و تامین نیاز خانواده اس🙏❤️

به جای گریه کردن قدر دان باش و درسات رو بخون و دلشون رو شاد کن🥰❤️و با چیزای هرچند کوچیک تشکر کن و خوشحالشون کن.

جلوی خودشم گریه نکن غرور بابا ها خرد میشه جلوشون بخاطرشون گریه کنی

گریه نکن عزیزم دیگه پدرته درسته زحمت می‌کشه و شما هم باید قدر دان باشی ولی خب دیگه پدر خانواده وظیفه ...

هرچند هیچکی خوشش ازم نمیاد حتی خانواده خودم ولی من گریم میگیره😭

گریه نکن عزیزم دیگه پدرته درسته زحمت می‌کشه و شما هم باید قدر دان باشی ولی خب دیگه پدر خانواده وظیفه ...

اصلن برا درس پشتمو نمیگیرن و خوششون ازم نمیاد ولی من نمیدونم چرا این قدر احساساتیم😔

هرچند هیچکی خوشش ازم نمیاد حتی خانواده خودم ولی من گریم میگیره😭

باید روی خودت خیلی کار کنی❤️

کتابای خوب بخون در مورد شخصیت و...

خیلی حالم بده با این نه ۱۶ سالمه ممنون گلم

از الان تا ابد بدون که مهم نیست چند سالته اما حال بد ته نداره ، فقط شما باید خودت رو توسعه بدی که بتونی کنار بیای و بپذیری

از الان تا ابد بدون که مهم نیست چند سالته اما حال بد ته نداره ، فقط شما باید خودت رو توسعه بدی که بت ...

به خاطر همه چی حالم بده به خاطر کسی که دوسش دارم،بابام،مامانم حرف زشت بهم میزنه،درکم نمیکنن،پشتمو برا درس نمیگیرن،حرفای خاله هام،برادرم و ........

اینارو کجای دلم بزارم

به خاطر همه چی حالم بده به خاطر کسی که دوسش دارم،بابام،مامانم حرف زشت بهم میزنه،درکم نمیکنن،پشتمو بر ...

درس بخون ، کار کن، مهارت یاد بگیر ، استقلال پیدا کن، روی خودت کار کن، حرف بقیه رو به کتفت بگیر و برای زندگیت بجنگ

درس بخون ، کار کن، مهارت یاد بگیر ، استقلال پیدا کن، روی خودت کار کن، حرف بقیه رو به کتفت بگیر و برا ...

درس میخونم ولی کسی اهمیت نمیده حداقل باید کسی پشتت باشه 

ما تو روستاییم چیزی توش نیست برا مهارت

درس میخونم ولی کسی اهمیت نمیده حداقل باید کسی پشتت باشه  ما تو روستاییم چیزی توش نیست برا مهار ...

نه نیازی نیست تشویقت کنن، خودت باید برای خودت کافی باشی ، هست عزیزم، دوره های آنلاین شرکت کن ❤️یوتیوب و..