2733
2734

حس حال هیچ‌کاری ندارم مدام بهش فکر میکنم دارم داغون میشم هی میگم الان کجاست با کیه ای خدا ۵ روزه حمام نرفتم نمیتونم پاشم 😔

اوو

اون حمومشم رفته

گردشش رو کرده

راحت

تو هم سعی کن به کتفت بگیر 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل معتادی ک تازه داره ترک میکنه

درد داره ولی عاقلت خوبی داره

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
2731

فقط میتونم بگم قوی باش و اگه حیلی حاد شد از تراپیست کمک بگیر

خودت کات کردی یا اون

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
مثل معتادی ک تازه داره ترک میکنه درد داره ولی عاقلت خوبی داره

* عاقبت

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

هععععی تا ازدواج نکردی از این قهر و آشتیا داری و از جوونی چیزی نمی‌فهمی 

ازدواج می کنی هر روز خانواده شوهر یه داستان میسازن، کارای خونه، بچه دار شدن و مصیبت بچه همه و همه باهات کاری می کنه هییییییچ لذتی از زندگی نبری و همش یا غصه بخوری یا در حال دویدن باشی