2752
2734

از صبح زود تا عصر سرکارم 

برای خودم کفش نخریدم مانتو نخریدم 

بعدم تولد خواهر شوهر مادرشوهر حتی دعوت نکردن برای شام یا ناهار ؟

شما بودین دوست داشتین یه هزاری خرج کنین ؟

بعد یه عده اینجا نوشته بودن برای پست یه نفری ک چقدر نفرت دارین و....

پولی ک با خون دل بدست آوردم هدیه بخرم برای کسی که خون دل اول ازدواج بهم داده ؟

چه جوری شوهرمو حالیش کنم اگر برای مادرم طلا خریدم چون مادرم 

مثل مادر تو نیست هزینه می‌کنه جیران می‌کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو چرا بخری؟.از طرف شوهرت یه کادو کوچیک بخرین

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2731

ولکن بابا  کار میکنی واسه خودت خرج کن هرچی میخای برای خودت بگیر پس فردا منت شوعرتو نکش کاری نکن شوعرت رو سرت سوار بشه که بد دردیه 

پولاتو بزار بانک سودشو بگیر کیف کن یک حالی میده

اگه ایینه ها و عکس ها اشتباه و دروغ باشند چه؟
برای مادرم اپن نصفشو داد

پس تا حدودی حق داره....

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
پس تا حدودی حق داره....

مادر من بدی نکرده 

ولی مادر اون در حقم نامردی کرد

دروغ گفت راجب مهریه 

سرم بلا آورد بعد عقد بدون اینکه کسی بفهمه برداشت منو برد دکتر زنان 

نمیتونم ببخشم

مادر من بدی نکرده  ولی مادر اون در حقم نامردی کرد دروغ گفت راجب مهریه  سرم بلا آورد بعد ...

نظر شخصی من اینه که رفتار با رفتار جبران میشه، هزینه با هزینه...

مشترکا طلا برای مادرت خریدین، مبارکه...

ولی مادرِ آقا هم براش مادره بهرحال

مگر این که هرکس فقط برای مادر خودش بخره

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
برای مادرم اپن نصفشو داد

پس توم بايدبدى طلامبلغ كمى نيست خودت كوچك نكن مقابل همسرت فرداروز زبونش بلندميشه مقابل تو توخوبى كن همسرت ازاونا بدى ديد. بعدازبونش درازميشه ميكوبه سرمادرشوهرت كه همسرمن خوب شمابدهستين

نظر شخصی من اینه که رفتار با رفتار جبران میشه، هزینه با هزینه... مشترکا طلا برای مادرت خریدین ...

الان چه جوری رفتار اون جیران کنم 

حتی وقتی تو روش هم با اشک زدم معذرت خواهی نکرد 

پس توم بايدبدى طلامبلغ كمى نيست خودت كوچك نكن مقابل همسرت فرداروز زبونش بلندميشه مقابل تو توخوبى كن ...

کاری با من کرد 

هنوز ک هنوز یادش می افتم جیگرم آتیش میگیره 

دلم اصلا نمیاد 

2706