2752
2734
عنوان

به نظرتون دلش برام تنگ شده ؟

106 بازدید | 15 پست

۳روز نه حرف زدیم نه پیام دادیم نه همدیگه رو دیدیم اومدم خونه بابام به نظرتون اونم تو فکر من هست دو بار زنگ زد و پیام داد جواب دادم که قرار شد تا مشاور نرفتیم ارتباطی نداشته باشیم دیگه پیامی نداد   به نظرتون مردا هم احساس دارن دلش تنگ شده ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلشونم تنگ نشه مجبورا بخاطر اینکه گشنه نمونن یه اقدامی بکنن به هرحال

یه مامان حسود و بیشعوری داره که در حالت عادی ما باید همیشه اونجا می بودیم خالد که دیگه داره شنگ میندازه

چه فایده هیچ تلاشی نمیکنه همیشه مامان باباش الویت دارن نسبت به من 

چقدر زندگی با مردا سخته منم حس میکنم دوست پسرم بهم دروغ میگ 

کاش میشد شناختشون ک وارد زندگی مشترک باهاشون نشد حیف

چقدر زندگی با مردا سخته منم حس میکنم دوست پسرم بهم دروغ میگ  کاش میشد شناختشون ک وارد زندگی مش ...

خیلی گاهی میگم من که درس خوندم بدون کار شوهر کردم اینم وضعم می خوام جدا شم چه دلیلی داره زندگی کنم دیگه یه گوشت اضافی یه مرده متحرکم

خیلی گاهی میگم من که درس خوندم بدون کار شوهر کردم اینم وضعم می خوام جدا شم چه دلیلی داره زندگی کنم د ...

وای چقدر شبیه همیم منم کلی جون کندم درس خوندم ن کار هست ن امیدی اینن از دوست پسرم🥲

وای چقدر شبیه همیم منم کلی جون کندم درس خوندم ن کار هست ن امیدی اینن از دوست پسرم🥲

کاش دوس پسر بود الان انگ مطلقه می خوره بهم و با اون خونواده خاله زنکش هزار تا انگ دیگه

کاش دوس پسر بود الان انگ مطلقه می خوره بهم و با اون خونواده خاله زنکش هزار تا انگ دیگه

اره ولی خب منم یکسالع باهاشم هزاربار بیرون رفتیم کلی باهم دیدنمون شهرستانیم حرف میپیچه .....

کلی بوس و بغل تاحالا عذاب وجدان نداشتم ولی الان چجوری برم بایوی دیگ هی

اره ولی خب منم یکسالع باهاشم هزاربار بیرون رفتیم کلی باهم دیدنمون شهرستانیم حرف میپیچه ..... کلی بو ...

چی بگم دلم می خواد قرص برنج بگیرم خودمو بکشم راحت شم