2752
2734

فرض کنید رفتین مهمونی و موقع برگشت پدر و مادر و برادر و... و میزبانا رفتن بیرون و پدرتون ماشین و روشن کرده و همه خانواده سوار ماشین شدن و میزبانا جلو درن 

بجز دختر میزبان ک با شما توخونه س و دیر اومدین بیرون(حدود پنج دقیقه ) 

عکس العمل بقیه چیه

اگه پدرتون با حالت عصبانی جلو همه سرتون داد بزنه بگه

چکار میکنی همه رو معطل خودت کردی 

چ حسی بتون دست میده و چ عکس العملی نشان می دین (22سالتونم باشه) 

میخندم بابام بزنه توگوشمم دستشو بوس میکنم

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم از آدمای فس فسو که همش خرشون لنگه بدم میاد عصبی میشم

خب فرز باش

ولی در هرصورت اگر اولین بارت بوده دیر کردی و اینطوری گفته کارش اشتباه بوده

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
2731

۲۰ سالمه 

بابام ب این اخلاقم عادت کرده 

فقط میگه بدو دیگه چیکار میکنی ی ساعته 

ولی اگه اونجا بهم اینجوری بگه میخندم میگم ببخشید دیر شد داشتم فلان کارو میکردم و ناراحت نمیشم راستش 

چرا اونوقت عزیزم 

چون بابام بهترینه ندیدم آدم توانید مثل پدرم 

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
چون بابام بهترینه ندیدم آدم توانید مثل پدرم 

دنیا