2733
2734
عنوان

خرید نهال گردو

47 بازدید | 8 پست

سلام دوستان ما یک باغ داریم چند وقت میخوایم در باغمون گردو بکاریم، و به دنبال خرید نهال گردو هستیم. 

یکی از دوستانم که چندساله این کارست بهم گفت نهال گردو پالیز نهال رو در گوگل سرچ کنم. گفت کارشون خوبه و من هم بعد از جستجوی نهال گردو سایت paliznahal رو پیدا کردم. به نظرتون چکار باید بکنم تا بفهمم کیفیت کارشون خوبه. البته دوستم و خیلیای دیگه ازشون تعریف کردن. ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اوه چقد سخت میگیرید برای خرید نهال  گردو اسراییلی بگیر زودم گردو میده  ما یکی از گلخونه ...

من سخت نمیگیرم میخوام یه بررسی انجام بدم. نمیشه از هر جایی نهال گرفت چون مثل بچت میمونه باید کلی مراقبتش کنی و وقت بزاری براش.

من خودمم اهمیت زیادی ب گلام میدم جوری ک اگ یکیشون برگش زرد بشه یا خشک بشه گریه ام میگیره ولی اینک بخوام برم انقد تو سایت دنبال بگردم ن دیگ زیادیه بنظرم البته شاید چون من گلخونه ی آشنا دور و برم زیاد دارم تا حالا نیازی ب این کار نبوده 

من خودمم اهمیت زیادی ب گلام میدم جوری ک اگ یکیشون برگش زرد بشه یا خشک بشه گریه ام میگیره ولی اینک بخ ...

دوست عزیز اگه سر در میاری از نهال گردو یه سرچ میکنی تو گوگل کلمه نهال گردو سایت paliznahal رو پیدا کن بعد برو ببین نهالای گردوش چطوریه. ممنون میشم.