2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ام ان دی برای پوست های معمولی استفاده میکنم عالیه

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
2731
جوش هارو میبره؟

خیلی پوستت چربه و جوشداره؟

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜

فوم ویتالایر عالیه پوست چرب

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

اورلین

یه صورتی داره یه سبز

من سبزشو بیشتر دوست دارم

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم

اویدرم خوبه 

من استفاده میکردم ولی بازم جوش میزدم 

یکی دیگه خریدم جوشام خیلییی کمتر شد اوایل خشک میشد الان انگار پوستم عادت کرده

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
اره پیشونیم جوش زیر پوستی زیاد داره و چونه و دور لبم جوش و جای جوش زیاد داره

برای پوستای چربش بگیر زیادم پوستت خشک نمیکنه خیلی خوبه متعادل میکنه چربی رو