2733
2734

گفت دانشگاه قبول شو فوق دیپلم بگیر خودم میفرسمت هرجا که بخای

ولی من نمیخاستم به این زودی برم با اینک همه فکرم مهاجرته ولی تو سن 20 اینا چجور برم خانوادم دقدقه اصلی 

ولی از الان استرسش گرفتم چون مامانم خیلی جدی گرفته و گذاشتتم کلاس زبان که مدرک بگیرم میگه مدرک زبان مهمه

دلم پیش مامانم میمونه 

امروز چتونه همه مهاجرت میکنن امروز   

اونم والدین تون میخواد شماها نه   

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو همین زبان خودمون رو یاد بگیر بقیش رو بیخیال

دقدقه= دغدغه 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

شما کم کم ی سالی طول میکشه زبانتو فول شی جوری ک تنهایی از پس خودت بربیای 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
🗿اخه سر درس اینا من نمیخونم و این خیلی وقت میگفتن الان تاپیک دیدم گفتم بزار منم بگم 😂 

یک توصیه میگم !

هیچ چیز تو اینجا نگو حتی پیشرفتت 

بزار بشه بگو 

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

مامان خوبی داری معمولا مادر پدر بچه میارن عصای پیریشون بشه حالا فعلا کلاس رو برو زبان یاد گرفتن و دانشگاه رفتن به کسی ضرر نزده تاحالا

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟
تو همین زبان خودمون رو یاد بگیر بقیش رو بیخیال دقدقه= دغدغه 

تاچ گوشیم شکسته برای کلمه ق باید دستم فشار بدم هنگ میکنه دوساعت 😂دوستام گفتم میدونن عادت کردن اینجور تایپ میکنم

امروز چتونه همه مهاجرت میکنن امروز     اونم والدین تون میخواد شماها نه    

من موندم اینایی تنها میرن اونجا چیکار میکنن

ینی دوستای ایرانی پیدا میکنن ؟

ی متطقه دارن مال ایرانیاست؟

سخته واقعا

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
شما کم کم ی سالی طول میکشه زبانتو فول شی جوری ک تنهایی از پس خودت بربیای 

الان 17 ام دوسال زبان دانشگاه کنکور اینا

تنهای من یمدت سر کار بابام تنها بودم فق طبقه باللی مامان بزرگم بودم که اکثر کارام با خودم بود عادت دارم ولی از همین مثلا خانوادم سالی یبار ببینم چجور میشه

😂مامانم همین میگه  دوتا داداش دارم تک فرزندد نیستم

پس تا دیر نشده و عروس نیومده استفاده کن از امکانات گواهی نامتو بگیر بگو ماشین بخرین برام 

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟
2706