2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا میکنم خدا واستون حفظش کنه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731

مبارک باشه من برا سرماخوردگی رفتم دکتر بهم استاگروفن داد دکتر

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

عزیزم یادمه بیبی چک منفی بود ازمایش دادین؟بتا چند بود؟

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
عزیزم یادمه بیبی چک منفی بود ازمایش دادین؟بتا چند بود؟

سلام اره عزیزم بی بی چک منفی شدم رفتم آزمایش خون فقط گفت مثبته تیتر بتا رو نگفت گفت دکتر برات بنویسه نمیدونم چراازمایشگاهه نگفت بهم شاید چون بهش گفتم جوابشو میخوام حتماامروز...حالا یکشنبه میرم دکتر

سلام اره عزیزم بی بی چک منفی شدم رفتم آزمایش خون فقط گفت مثبته تیتر بتا رو نگفت گفت دکتر برات بنویسه ...

عزیزم چون ازمایش بتا تیتر نداده بودین فقط ازمایش بتا داده بودین تو این ازمایش فقط میگه مثبته یا منفی ولی بتا تیتر عدد میده و مشخص میشه چند هفته هست بچه

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️