2733
2734

برای یکی دو گرمی ک ما میگیریم نمیگیرن . طلا فروشه می‌گفت برای دلال هایه طلا گذاشتن این قانون رو ک ملیاردی طلا میگیرن و تا گرون میشه میفروشن و دوباره ارزون ک میشه خرید میکنن 

اینارو می‌خوان گیر بندازن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیروز فروختم نشنیدم همچین چیزی

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
2731
برای یکی دو گرمی ک ما میگیریم نمیگیرن . طلا فروشه می‌گفت برای دلال هایه طلا گذاشتن این قانون رو ک مل ...

کار خوبی میکنن خود طلا فروشیا رو هم باید ادب کنن میدونی چقدر گرون به ما میفروشن بعد موقع فروش چقدر ضرر میکنیم چقدر فرار مالیاتی می‌کنن طلا فروشیا حالا زورشون گرفته  دو قرون مالیات بدن  

کار خوبی میکنن خود طلا فروشیا رو هم باید ادب کنن میدونی چقدر گرون به ما میفروشن بعد موقع فروش چقدر ض ...

آره همشون اعتصاب کردن چون این قانون شامل حال خودشون هم هست خودشون هم از این کارا میکنن

درستش اینه از طلا فروشیا مالیت گرفته بشه نه ما خریداران خرده

اره

طلافروش که میری میخری مالیات و رو طلا میکشه از جیب خریدار در میاد همش سود میکنه 

ولی در کل این کارا که دردی از مردم دوا نمیکنه

آره همشون اعتصاب کردن چون این قانون شامل حال خودشون هم هست خودشون هم از این کارا میکنن

اره دیگه به خاطر خودشون اعتصاب کردن همسرم میگه بیشترین قرار مالیاتی مال طلا فروش هاست بعد کارمند با حقوق کمش باید مالیات بده می‌گفت یه کارایی میکنن برای اینکه گیر نیوفتن میگن پول چند قسمت کن به حساب چندین نفر برامون واریز کن

اره دیگه به خاطر خودشون اعتصاب کردن همسرم میگه بیشترین قرار مالیاتی مال طلا فروش هاست بعد کارمند با ...

آره عوضیا خیلی وقته دیگه کارت نمی‌کشن همش میگن کارت ب کارت کنید