2733
2734

مرد سنتی وقتی همراه خانمش از کار میرسن مرد لم میده و تازه کارهای خانم شروع میشه . اگر خانم اعتراض کنه میگه خب کار نکن و در نهایت پول خانم خرج خونه میشه و هیچی هم به اسم زن نمیشه

اما یک مرد مدرن هر دوشون وقتی به خونه میرسن با هم کارها رو تقسیم میکنن

وقتی ملک یا وسیله میخرن هر دو شریک میشن .  همسر چشمداشتی به پول خانمش نداره و شغل خانم رو یک مسُولیت اجتماعی و ارتقای فردی خانمش میدونه

حالا بگید اگر شوهرتون سنتی بود حاضرید باز هم شاغل باشید ؟

حاضر نبودم باهاشون ازدواج کنم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر ازدواج میکردم وسنتی بود که قطعا رد میکردم  شاغل بودنم برام خیلی مهمه

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
فرض کن دیگه حالا ازدواج کردی ...

فرض سختی هست

ولی خونه نشین نمیشدم

خدمتکار میگرفتم از حقوقم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

راستش اون مورد دوم اگه قراره خانم پولش رو هزینه نکنه و فقط برای خودش باشه بی انصافیه اگه انتظار داشته باشیم مرد پا به پا کار خونه هم کنه و هر چی درمیاره هم به نام زنش کنه ، نمیگم نیست میگم بی انصافیه

عجب 
راستش اون مورد دوم اگه قراره خانم پولش رو هزینه نکنه و فقط برای خودش باشه بی انصافیه اگه انتظار داشت ...

خیلی وقتا زن موقع خرید خونه یا ماشین از پولهای حسابش میزاره رو پول شوهرش ولی در نهایت ملک به نام مرد خریداری میشه

مثل اینکه شما اصلا تفکری در مورد مرد سنتی ندارید .مرد سنتی و خدمتکار😑😑😑

نه خب ندارم

اگرذ مرد سنتی کسی هست که باید عین خدمتکار خودت بهش خدمت کنی از شغل دست نمیکشم از اون مرد دست میکشم

2706