2733
2734
عنوان

دخترا من با نامزدم خیلی دعوا میکنم

243 بازدید | 19 پست

سر چیزای خیلی مسخره نپرسین چی چون فعلا یادم نیس 

بعد خودم میدونم مطمئنم این دعواهارو تموم کنما نامزدم خیلی بیشتر میشه حسش بهم بنظرتون چیکار کنم کمتر دعوا کنیم؟

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشاوره خانواده برین

اصلا وقتشو نداریم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2731
خشم کهنه و انباشته ازش داری؟

اره اره آفرین 

من همین مشکلو با پارتنرم داشتم،زده شد کات کرد پسرای نزدیک ۳۰ سال دیگه حوصله این چیزا رو ندارن

واااای نه🤦‍♀️

خب اینجا هر کسی چیزی میگه که خودشون باهاش برخورد داشتن ولی تو زندگی شما کسی نبوده که

بله درسته

اره اره آفرین 

واسه اینه که احتمالا با چیزای کوچیک عکس العمل نشون میدی

بشین همه رو بنویس ، هرچیزی و هرکاری که اون کرده و باعث ناراحتیت شده 

یه سری مشکلات رو میبینی باید حق رو به اون بدی

برای بقیه اش ، یروز بشینید آروم و بدون تنش باهم حرف بزنید و ناراحتی هاتون رو بگید 

باید مشکلات قدیمی پاک بشن که دلت صاف بشه

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
والا من خودم حوصلم نمیکشه تحمل کنم اینچیزارو  احتمالا نامزدتم یه روزی صبرش تموم میشه

عزیزم تموم میشد تا الان شده بود بیشتر از ی ساله گلم

واسه اینه که احتمالا با چیزای کوچیک عکس العمل نشون میدی بشین همه رو بنویس ، هرچیزی و هرکاری که اون ...

اون کارا برای گذشتشه

بله درسته

توی این دوره انتظار از هم دارید و توقع اونم به خاطر فشار اقتصادی کمی فکرش درگیره بهتره با نرمی و آرمش به خودتون بدین چون شما دونفر از دونوع اصالت و خانواده هستین همه با هم فرق دارن و الان یکی شدین همدیگر درک کنید درک همدیگه و شناخت کامل هم بهترین راه هست سر هر بحثی یکی سکوت کنه و صبر تا طرفش هم آرام بگیره خواسته های از هم احترام بزارید یکی آتیش شد یکی باید آب باشه تا آتیش را خاموش کنه هر دو داغ باشید و آتیش بیشتر شعله  میگیرین انشاالله که هیچ وقت آتیش نشین واسی هم

توی این دوره انتظار از هم دارید و توقع اونم به خاطر فشار اقتصادی کمی فکرش درگیره بهتره با نرمی و آرم ...

میتونم درخواست بدم شما راهنمایی کنین؟