2752
2734

سلام من چندین ماه پیش یه مشکل برا آبروم پیش اومد و تا الان درگیر ذهنم وزندگیم بوده.همون اوایل اتفاق تقریبا 8 ماه پیش من یه جایی تو خیابون چند کوچه اونوتر از خونمون یه مزاحمت داشتم که آشناهم بود و مجبور شدم باهاش حرف بزنم وبعدش رفتم..تا چند روز بعد از اون ماجرا فهمیدم اونجا دوربین داشته و صاحب همون خونه تقریبا هم من هم اون آقا رو میشناسه..الان بعد از گذشت 8 ماه دلشوره گرفتم که نکنه تو فیلم مداربسته چیزی دیده باشه یا ذخیره کرده باشه بخواد نشون کسی بده آبرومو ببره یا پخشش کنه.توروخدا بگی ممکنه بتونه آبرومو ببره بگه این با پسره بوده و باهاش رفته..یا نمیتونه براش جرم میشه😢😢😢تورو قران کمکم کنید کابوس روز و شبم شده

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..

نه بابا سال تا سال هم نگاه نمیکنیم هرچند ماه هم پاک میشه 

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر حاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آجاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعضی دوربینا بعد از چندماه فیلم داخلش پاک میشه

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
نه بابا سال تا سال هم نگاه نمیکنیم هرچند ماه هم پاک میشه 

خوب همون موقع دیده باشه چی؟😢😢

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..

پاک شده

نگران نباشه

تازه اگرم بخواد با اون فیلم کاری کنه جرمه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

اسی منم قرار اولم با نامزدپ چندسال پیش یجا بود ک دوربین داشتن و طرفم اشنا بود هنوز استرسش ت جونمه با اینکه باهاش ازدواجم کردم🥲😂😂ولی میگن بعد از چندماه پاک میشه

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
اگه حرف بوده چ مشکلی داره ، مگه کاری هم کرده باشید

نبخدا فقط حرف زدیم و یه مشکل بینمون بود حل شد آشنامون بود میگم میتونن ازش سواستفاده کنه بیاد بگه

اسی منم قرار اولم با نامزدپ چندسال پیش یجا بود ک دوربین داشتن و طرفم اشنا بود هنوز استرسش ت جونمه با ...

به روت نیاورد منم استرس دارم هی تو ذهنمه 

ظرفیت دوربین های ما یک هفته است کلا هارد یعنی ۵۰۰ هست هی پاک میشه یه روز اضافه میشه فقط هفته آخر. شاید ندیده الانم دیگه پاک شده

یه دختر دارم تا نداره
فیلمه تاالن پاک شده اصلا فیلم دوربینا چک نمیشع

اگه همون موقع دیده باشه و ذخیره کرده باشه بخواد باهاش اذیتم کنه جرم نداره میتونه اینکارو بکنه یا براش بد میشه چون در هر حالی معلومه از خونه اونا گرفته شده میتونم شکایت کنم