2752
2734
عنوان

هرز*ترین پسر ایران رو معرفی میکنم

200 بازدید | 12 پست

اول اینو بگم ک منو از تموم مجازیش بلاک کرده بعد با اکانت فیک اومده باهام حرف میزنه ببینه کسیو دارم یا نه 

شخصیت عشق سابقمو میخوام بگم بدونید بعضی پسرا چقدر لاش.ین

این آقا همکلاس من بود با من چت میکرد و با یکی دیگ از بچه های کلاس هم دقیقا مثل من چت میکرد و جوری با دوتامون حرف میزد ک فک کنیم ازمون خوشش اومده بعدش بی محلی میکرد ک جذبش بشیم و همینطورم شد 

قسمت جالب ماجرا این بود ک ۸ سااال به یه دختره دوست بود ک قرارشون ازدواج بود و اون دختر خبر نداشت این داره چکارا میکنه و البته بجز مه ۳نفر دسته کم ۵تا دیگه هم بیرون از دانشگاه ساپورت میکرد 

تموم فالووینگاش دخترن و بیشترشون پی وی 

بعد گذشت و از دختر فابریکه جداشد سر خیانت و اومد سراغ من!!! من اونموقع خر بودم عاشقش بودم خاک برسرم 

اومد بهم کلللللی وعده داد و حرفای قشششنگ و خوب

بعد ۱ماه دیدم بیوش با یکی دیگه ست شده و بعدش میگفت من نمیشناسمش حتما بیو منو دوسداشته 

خلاصه کاشف ب عمل اومد ک ب منم داره خیانت میکنه(منو خیلی میشناخت و خیلیم هواشو داشتم و میدونست ک چقددددر دوسش دارم)بعد یجوووری رفت انگار اصلا من نمیشناسه 

الانم با همون دختره ک باهاش بمن خیانت کرد کات هستن چون اون دختره هم مچشو گرفته با دخترای دیگه 

و این چرخه ادامه داره الانم داره با بقیه تیک میزنه و احساس کسی براش پشیززززی ارزش نداره اصلا و ابدا 

و منو کشوند ب روانپزشک و مصرف قرص

و بدترین ضربه زندگیمو بهم زد کثافت 

خواستم بگم پسرا دروغ میگن کسی و بخوادت سر ۳ماه اومده خواستگاریت😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله ما هم میگیم ولی این‌جا اعتقاد دارن ما فرق داریم و طرف من فرق داره 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

منم یه دوست پسر داشتم هنه چیش فیک بود ولی با دختر خالش هنوز دوستم بعد دو سال جدایی یه مدتیه میاد با اکانت دختر خالش حرف میزنه فک میکنه من نمیدونم واقعا نمیفهمم چرا این کارو میکنه😐

کوردم