2733
2734
عنوان

تا حالا شده کسی رو ک بهتون بد کرد واگذار کنید به خدا و جواب بده😔🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 53 پست

عزیزم اینو بهت میگم مطمینننن باش خدا اعتماد تورو بی جواب نمیگذاره . میدونی امامان چقدر تاکید دارن که به کسی که پناهی کز خدا ندارن هیچ وقتتتتت بدی نکنید ( چون خدا حواسش خیلی به ما ها هست )  به نظر من هیچ وقت نفرین نکن . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کاش واسه منم جواب بده زندگیم نابوده یکساله 

جواب میده.

خدا حق کسیو ضایع نمی کنه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
یکساله زندگی مو به بدترین شکل نابود کرده😔

نگران نباشید منم موقع نماز برای حال دل شما دعا میکنم .امیدوارم حال دلتون خوب باشه همیشهههه💖

توکل کن به خدا عزیزم تلاش کن التیام ببخشی زخمت رو 🥺💖

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
چقدر طول کشید تا جواب داد؟ خوشبحالت خدا صداتو شنیده

برای خیلی سال پیشه زیاد یادم نیست

فکر کنم ۳ سال بعدش

از ته دلم شکستم خواهر شبایی که نفسم بند میومد رو یادم نمیره ولی با این وجود نه تنها قلبم آروم نشده بلکه دلم واسش سوخت چون من مثل اون دل سیاه نیستم خدا منو دل سنگ نکرده مثل اون

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
خوش بحالت من یکساله همش اشک میریزم فقط میخوام ازش نگذره

خوش بحالم نیست عزیزم چند سال عذاب کشیدم تا خدا جوابشون رو داره میده من دوسه ماهه خونه پدرمم شوهرم بهم خیانت کرده هنوز منتظر تقاص اون از خدام معلوم نیست چند سال طول بکشه صبرخدا40ساله

فقط خدااااا
برای خیلی سال پیشه زیاد یادم نیست فکر کنم ۳ سال بعدش از ته دلم شکستم خواهر شبایی که نفسم بند میومد ...

الهی

شاید باورت نشه من چقدر خوبی بهش کردم ولی اون از روز اول باهام بدرفتاری می‌کرد ولی من خر بودم نمی فهمیدم انگار ارث باباشو بالا کشیدم ولی در صورتی ک حتی یذره هم بدی نکردم در حقش فقط امیدوارم خدا جوابشو بده

2706