2752
2734

مرور زیاد

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقع بین باش بیستو که پارسال فقط یک نفر توی تجربی از کل کشور گرفت 

امسال هم سازمان سنجش گفته سوالا دو سطح سخت تر میشه و نمره گرفتن سخت 

تو باید تلاش کنی بین همه پونزده ها مثلا هفده بگیری 

والا خودمم نمیدونم من یه سریا رو گذاشتم برا فرجه شیمی هم دارم بکوب میخونم ضریب بالا ها رو هم دارم میخونم و مفهومی میخونم چون میگن انگار نمونه سوال تاثیر نداره چون همه امتحانا امسال قراره متنوع باشه

2731
واقع بین باش بیستو که پارسال فقط یک نفر توی تجربی از کل کشور گرفت  امسال هم سازمان سنجش گفته س ...

عزیزم اون معدلش بیست بو د وگرنه نمره بیست رو که از اطرافیان من یکی بود 4تا بیست داشت عزیزم بعدشم سوالارو اموزش و پرورش طرح میکنه نه سنجش تا یه حدیم کیتونن سخت بدن وگرنه باید یه سریاش ساده باشه که ملت بتونن دیپلم بگیرن بازم ممنون برا کمکت