2733
2734

لطفا نگید خدا نمیبخشه. گناه کبیره است و....میدونم و روحم توانایی شنیدن و تکرار این مسایل رو نداره (ببخشید اگر بی ادبی شد) 

فقط اگر پیشنهاد و کمکی دارید ممنون میشم

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پرسیدم گفتن خیرات و طلب مغفرت در حج واجب 

کسی رو ندارم 

وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم

در حقش صدقه جاریه بدین

چیزی که ادامه داشته باشه مثل کاشتن درخت ، آبسرد کن ، انجام کارهای خیر به نیت ایشون

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
عزیزم قران بخون دعابخون خیرات کن صدقه بده هبچکی ازاخرت کسی باخبرنیست

همه ی این کارها رو میکنم ولی مطمین نیستم بخشیده بشه