2752
2734
عنوان

دندون های من فقط خیلی چصکی هست ؟

48 بازدید | 3 پست

کسی مثل من هست مثل چی برای ترمیم دندون هزینه کنه و بعد اینقدر دندون درد رو تجربه کنه ؟

از درد دندون هیچکاری نمیتونم بکنم

لابد عفونت داره اگه عفونت نداشته باشه بعد ترمیم دردی ندارن

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر حاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آجاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
لابد عفونت داره اگه عفونت نداشته باشه بعد ترمیم دردی ندارن

ترمیم نبود عصب کشی بود ولی آره خیلی چرک داشت 

الان از دردش نمیتونم چیکار کنم

قرص ها رو عین نقل و نبات میخورم و هیچ تاثیری نداره 

کل یکطرف صورتم درد داره :(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترمیم نبود عصب کشی بود ولی آره خیلی چرک داشت  الان از دردش نمیتونم چیکار کنم قرص ها رو عین نق ...

چرک خشک کن هاتو حتما بخور با ارام بخش دیگه چاره ای نیست 

اگه آبسه داره تخلیش کن روش زردچوبه بزن از هرچیزی بهتر عمل میکنه

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر حاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آجاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
2731