2733
2734
عنوان

چ غلطی بکنم من

121 بازدید | 6 پست

انقدر هزینه کردم ولی انگاری دندون ترمیم ریشه مجددا شدید درد میکنه ، خیلی خیلی شدید ، صد تا قرص مسکن میخورم ت خوب بشه ولی باز درد داره ، دیروز عصب کشی کردم ، یعنی باز عفونت کرده و آبسه زده ؟ خدایا خسته شدم دیگه 

باید عکس بگیری معلوم شه عفونت داره یا نه ولی معمولا بعد عصب کشی دندون درد میکنه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
باید عکس بگیری معلوم شه عفونت داره یا نه ولی معمولا بعد عصب کشی دندون درد میکنه

تا چند روز درد داره 

دیروز هفت تا قرص مسکن خوردم ، خستم ، میخام گریه کنم 

خوب نمیشه لامصب فقط درد دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا چند روز درد داره  دیروز هفت تا قرص مسکن خوردم ، خستم ، میخام گریه کنم  خوب نمیشه لامص ...

نمیدونم چند روز ولی خب شاید یکی دو روز عادی باشه اگ بیشتر سد برو پیش دکتری ک عصب کشی کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731
نمیدونم چند روز ولی خب شاید یکی دو روز عادی باشه اگ بیشتر سد برو پیش دکتری ک عصب کشی کرده

بهم گفت امکان داره دوباره چرک کن،  خدایا خسته شدم 

از دیشب نتونستم راحت بخوابم یعنی 

بی حس کننده دندون از داروخونه بگیرم خوبه ؟

بهم گفت امکان داره دوباره چرک کن،  خدایا خسته شدم  از دیشب نتونستم راحت بخوابم یعنی  ...

اره ولی زیاد استفاده نکن اگ دیدی دردش ساکت نشد حتمن برو عکس بگیر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40