2752
2734
عنوان

تعبیرخواب کفش دوزک

62 بازدید | 3 پست

دیشب خواب دیدم من و یه زن دیگه یه مسافت کمی رو  داشتیم طی می کردیم اونجا شب بود و تاریک بود ولی زمین پربود از کفشدوزک البته من خیلی واضح ندیدمشون چون شب بود . بعد رفتیم وارد یه جایی شدیم اونجا هم چندتا کفشدوزک روی زمین بود.

تعبیرش چیه ؟

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙

@bodycoach   سلام عزیزم خوبی❤️

به نظرت این خوابم  تعبیر داره یا نه ؟

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
@bodycoach   سلام عزیزم خوبی❤️ به نظرت این خوابم  تعبیر داره یا نه ؟

سلام عزیزم ،چطوری ؟ داری یه راهی و تو زندگیت میری که نمیتونی آینده تو پیش بینی کنی و واسه آینده برنامه ریزی کنی ،اما شانس زیادی بهت رو میکنه و واسه هرچی بلاتکلیفی خوش شانسی داری

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم ،چطوری ؟ داری یه راهی و تو زندگیت میری که نمیتونی آینده تو پیش بینی کنی و واسه آینده برنا ...

ممنونم🤍🌸

2731